Elif 643. Bölüm Özeti 10 Ocak Çarşamba Neler Olacak ?

Kanal 7 nin ilgiyle takip edilen günlük dizisi Elif’te  çarşamba günü bizi yine heyecanlı bir bölüm bekliyor. Reyhan’ın gidişinin ardından Süreyya’nın diziye girmesiyle dengeler oldukça değişmiş durumda. Reyhan’ın geri dönemeyecek olması nedeniyle artık Kerem yavaş yavaş Süreyya ile yakınlaşmaya başlayacak. 643. Bölümde olacaklara dair tüyoları sizler için hazırladık.

Elif 643. Bölüm’de Neler Olacak ?

Kerem Süreyya’ya haksızlık yapıldığının farkına varınca ondan özür dilemeye çalışır. Kerem ile yaşadığı tartışmanın ardından Süreyya kötü hissetmektedir. Kerem’in samimiyetine inanan Süreyya onun özrünü kabul edecektir. İş görüşmesini tamamlayan parla bir cafeye oturur. Etrafındakilere burada rahatsızlık veren Parla bir kadın ile de tartışma yaşayacaktır.

elif yıldız asyalı

Parla sinirli bir şekilde Kerem’in yanına gider ve tartıştığı kadının Süreyya olduğunu öğrenince adeta çileden çıkar.Parla artık Kerem’in yanında Süreyya’yı görmeye dayamanaz. Parla’nın Süreyya’yı saf dışı bırakmak için ne yapacağı merak konusudur. Elif 643. yeni bölümüyle saat 20:00 de Kanal 7 de.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir