Mübarek Kurban Bayramı 1 eylül cuma günü başlayacak ve 4 eylül pazartesi günü son bulacak. Bilindiği üzere kanallar bayramlarda insanların ekran karşısına geçecek zamanı bulamadığı için ve memleketlerine gitmeleri sebebi ile düşen reytingleri bahane göstererek yüksek reytingli dizilerini yayınlamıyor. 

Bayram günlerinde yüksek reytingli diziler yerine daha düşük maliyetli olacak şekilde bayramın her gününe özel bayram programı belirliyor. Bu programlara bakıldığında bazı diziler ise yayın akışında olmuyor

Aşk-ı Roman

Tv8 Aşk-ı Roman dizisini bir hafta boyunca yayınlamama kararı aldı. Aşk-ı Roman dizisi 4 eylül pazartesi günü başlayacak. Aşk-ı Roman  28 Ağustos tarihleri arasında ekranlarda olamayacak.

Şevkat Yerimdar

Şevkat Yerimdar Fox Tv ekranlarının en sevilen ve en çok izlenen dizisi. Şevkat Yerimdar dizisi çok yüksek ihtimal ile bayramın ilk günü ekranlarda olmayacak projeler arasında olacaktır; zira reytingleri yayınlanırsa yarı yarıya düşer. 

Çocuklar Duymasın

Çocuklar Duymasın bence yayınlanmalı zaten çok iyi reytingler alamıyor; muhtemelen yeni sezon öncesi de final yaparak ekranlara veda edecektir. Çekilen bölümleri bayram da yayınlanabilir. Bayram konsepti de hazırlanabilir dizide.

Kalp Atışı

Show TV’nin yaz aylarında en çok izlenen dizisi olan Kalp Atışı bayramın  günü muhtemelen ekranlarda olmaz; zira Kalp Atışı Show Tv’den yeni sezon onayını aldı.

Deli Gönül

Belli değil

İki Yalancı

İki Yalancı 4 eylül cumartesi günü final yaparak ekranlara veda edecek.

Açıklamalar geldikçe sayfamız yenilenecek takipte kalın.

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir