Zehra ve Ömer düğün hazırlıklarına son hız devam ederken erkek tarafı olan Cevriye’yi de bir telaş basar. Zira düğün çok yaklaşmıştır ve yine her şey Ayşe ve Nihat’ın gözü önünde olacak ancak onlar bunları görmeyecektir. Adeta Cevriye Teyzenin şapkadan tavşan çıkarması gerekmektedir; zira artık onları tatile de gönderme gibi bir şansı kalmamıştır.

Zehra ise her şeyin kusursuz olmasından çok her şeyin yolunda gitmesini isterken Zehra adeta çok büyük bir tehlikeye doğru sürüklenmektedir. Peki bu tehlike Ömer ve Zehra’nın evlenmesine engel olabilecek midir?

Ömer ise Zehra ile balayı yapabilecekleri alternatif mekanlara bakmaya başlamalıdır artık zira bu kadar düğün yapıldı balayı da olmadan olmaz.

Canan ise Zehra’nın başının belasıdır. Zehra için büyük tehlike olan Canan’ın hırsını fark eden Zehra Canan’a gerçeklerden bahsedecek ve fotoğrafları gösterebilecek midir?

Kerem ve Sabah bir birleri ile didişirken çok büyük bir açık verdiklerinin de farkında değillerdir. Kerem ve Sabah hiç beklemedikleri anda kendilerini bir kumpasın içinde bulurlar. Bir fırsatçıya gün doğmuştur.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir