Adını Sen Koy 21 Kasım Salı Tüyoları. Adını Sen Koy’da 222. Bölümde Neler Yaşanacak ?

Herkes muradına erdi mutlu günler geri geldi… Derken herşey yeniden alt üst oluyor. Zehra ve Ömer’in arası düğünden hemen sonra tekrar açılıyor. Sezonun ilk bölümlerinden bu yana sakin bir tavır takınan Ömer, düğün gecesi gelen telefonla adeta çılgına döner. Zehra’nın kolyesini sertçe boynundan sökerek geçen sezonki davranışlarını akla getirdi.

Zehra ve Ömer’in düğünün sonrasında yaşanacaklar merak edilirken Çetin ve Canan canları sıkmayı kaldıkları yerden sürdürecek. 21 Kasım Salı günü ekranlara gelecek bölümde düğün sonrası yaşanacaklar çok konuşulacak.

Geçtiğimiz haberlerde sizlere düğünde oynanan zeybek sahnesini sunmuştuk. Düğünde Ömer’le oynadığı zeybekle herkesi etkileyen Zehra özellikle Salim’den ayrılırken herkese duygusal anlar yaşattı.

Düğün sonrası Ömer’in güllerle kalp şeklini vererek süslediği yatak oldukça hoş bir sürpriz olmuştu. Bu sürprizi Zehra gerçekten çok beğenmişti. Fakat yeni fragman işlerin nasıl tersine döndüğünü bize açıkça gösteriyor. İşte o bizeri ters köşe yapan fragman.

Adını Sen Koy 45. Hafta Tanıtımı :

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir