Adını Sen Koy da geçen hafta başlayan heyecan devam ediyor.  Adını Sen Koy 239. Bölüm’ de neler yaşanacak ? Bu yazımızda sizlere aktarmaya çalışacağız. Henüz bir resmi özet gelmedi geldiğinde sayfamızı güncelleyerek sizlerle paylaşmayı sürdüreceğiz.

Çarşamba günü  (238. bölüm ) de kaçırılma olayının yaşanmasını bekliyoruz. Zehra kaçırılarak Piton ve adamları tarafından depoya götürülecek ve burada yaşanan arbedenin sonunda Zehra vurulacak.  Büyük ihtimalle 238. bölüm burada sonlanacaktır.  Zehra bacağından vurulacak ve bir süre tekerlekli sandalyeye mahkum olacak. Perşembe günü ile ilgili tüyo ve özet geldiğinde paylaşımlara devam edeceğiz.

—————————————————————————————————————————————

Güven, Bir Anda Olmaz Zaman Alır. Güven Duygusu Zor Kazanılır Ama Çok da Kolay Kaybedilir. Güveni Kaybettikten Sonra Bir İnsana Her Zaman Güvensizlik Göstermek Çok Yanlıştır.

Ömer Diyor ki,

Ben Güvenmek İsterim Ama Her Seferinde Yediğim darbeleri Görünce Vazgeçerim güvenmekten. Yüreğim ile Aklım Savaş İçerisinde. Yüreğim koşulsuz sevmek ister, Sevdiğimin gözlerine bakınca sevgi denizinde kaybolmak ister. Aklım ise, geçmişe gider onu bugüne getirir, gözlerim gördüklerine, kulaklarım duyduklarına inanır. O zaman hangisine inanacağımı şaşırırım. Aklım yüreğimi yener. Yüreğim aklıma yenilir. Ben Güvenmektense güvenmemeyi tercih ederim. Ben güvenmem. Suç bende değil, bunu bana yaşatanlar da. Çünkü, ben insanlara Güvenmemeyi onlardan öğrendim. Onlar öğretti bana güvenmemeyi. Oysa ben güvenmek istiyorum, ben sevmek istiyorum.

Aslı.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir