Adını Sen Koy 246. – 250. Bölüm Özeti 50. Hafta Tüyoları :

Türk televizyonlarının en çok izlenen günlük dizisi Adını Sen Koy Star Tv de tüm heyecanı ile ekranlara gelmeye devam ediyor. Dizide oldukça heyecanlı bir dönemden geçtik. Özellikle son iki haftada heyecanın tavan yaptığı dizide hafta finalinde de silahlar patladı. Peki önümüzdeki hafta dizide bizleri neler bekliyor. Dizinin 50.  haftasında 246.-247.-248.-249.-250. bölümlerde yaşanacakların tüyolarını sizler için hazırladık.

Bildiğimiz gibi geçen hafta Piton ve adamları yaptıkları planla Zehra’yı üzerlerine çekmiş daha sonra da onu kullanarak Ömer’in milyonluk işlerine darbe vurmaya çalışmışlardı. Her ne kadar Ömer ve Zehra ilk seferinde planlarını bozmuştu. Ömer ve Zehra artık yakınlaşacak derken konağa gelen babane gerilimli ortamı daha da artırmıştı.

Gelecek hafta ise planları tutmayan piton tabiki vazgeçmeyecek ve Ömer ve Zehra’nın üzerine gitmeye devam edecek. Ömer ve babanesi arasında ciddi gerginlikler yaşanacak. babanesi hakkında ,y, şeyler düşünmeyen Ömer ondan hiç hoşlanmamaktadır. Fakat konakta asıl tehlike bu değildir. Gerçek tehlikenin farkında olan ise Zehra’dır. Asya’nın öğretmeni Müge’den ilk şüphelenen Zehra olacaktır. Şüpheleri artınca Ömer’i haberdar etmek istese de Ömer’i inandırmayı başaramayacak ve Müge’nin gizemli tavırlarının arkasındaki gerçeği kendisi araştırmak üzere onu yakın takibe alacaktır.

Adını Sen koy ile ilgili özet ve tüyolar ulaştıkça sayfamızı güncelleyeceğiz. Yorumlarınızı belirtmeyi lütfen unutmayın…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir