Adını Sen Koy 253. Bölüm Özeti

Star Tv’nin sevilen günlük dizisi Adını Sen Koy yeni yılın gelmesiyle aksiyon yerini duygu patlamasına bırakmış durumda. Zehra’nın tutuklanması Ömer’in büyük vicdan azabı yaşamasına neden olurken Ömer Zehra’dan ilk kez bu kadar içten özür diledi. AdınıSen Koy2un 253. Bölüm özeti ve Dizide yaşanacaklara dair tüyolar haberimizin devamında.

Adını Sen Koy 253. Bölüm Özeti ve Tanıtımı

Adını Sen Koy’da taşlar yerine oturmaya başladı. Bahşende’nin Zehra konusundaki ağır ithamları ve konuşurken ne kadar ikna edici olabildiğini gören Ömer bazı şeylerin farkına varır. Ömer Bahşende’nin babasınıda annesi konusunda aklının nasıl çelinmiş olabileceğini anlar. Annesinin gidişinin tek sorumlusunun Bahşende olduğunun farkına varmaya başlayan Ömer buna ikna olursa çok Ömer ve Zehra’nın hayatında çok şey değişecektir.

Zehra’yı nezarethanede gören Ömer ,  Zehra’ya yaşattıklarının ilk kez bu kadar farkına varmıştır. Artık Zehra ile birlikte oda hapse girmiştir. Belki Zehra’dan bile fazla acı çekmektedir. Üstelik annesinin gidişinin gerçek sorumlusunun da ortaya çıkmasıyla  artık eski Ömer geri gelmeyecek gibidir.

Zehra içinse zor günler başlamıştır. Hapishane ortamına uzak olan Zehra içeride ezilmeye başlanacak. Koğuş olan her yerde elbet birde koğuş ağası vardır. Yeni gelen hanım hanımcık bir kız elbette koğuş ağasının egosundan nasibini alacak. En zor işler tuvalet temizliği derken en zor işler Zehra’ya yıkılacak. Fakat koğuşun ağır ablalarından biri neyseki Zehra’nın ezilmesine üzülüp ona destek çıkacak.

Adını Sen Koy 253. Bölüm Fragmanı :

Fragman Yayınlanır yayınlanmaz sayfamızda güncellenecektir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir