Adını Sen Koy 254. Bölüm Özeti ve Perşembe Günü Yaşanacaklar

Adını Sen Koy dizimizde yeni yılın ilk haftasının finaline yaklaşıyoruz. Duygusal sahnelerin ağırlıkta olduğu ilk hafta da Zehra’nın zorlu ceza evi serüveni başladı. En az onun kadar belkide daha fazla acı çeken biri vardı Ömer… Karısının haksız yere hapiste olmasını bir türlü kabullenemeyen Ömer üstüne üstlük bunun bir de kendi suçu yüzünden olduğunu düşünmekte ve kahrolmaktadır. 

Adını Sen Koy 254. Bölüm 4 Ocak Perşembe Tüyoları

Biricik karısını biran önce ceza evinden kurtarmak için vargücüyle ile uğraşmaktadır.  Ömer sonunda Zehranın hapse girmesine neden olan Piton’un kimin köpeği olduğunu anlar. Piton Macid’in adamıdır. Bunu farkeden Ömer herşeyin şirketini iflasa sürüklemek için yapıldığını farkeder. Şayet Ömer bunu ispat edebilirse Zehra’nın masumiyetinide kanıtlayacaktır. Acaba Ömer savcıya bunları inandırabilecek midir ?

Bahşen’de ise Zehra’nın konaktan uzaklaşmasından ötürü mutludur. Zehra yargılandığı 10 yıl cezayı alırsa Ömer için bir seçenek kalmayacakt ve Zehra’yı unutmak zorunda kalacak diye düşünmektedir. Ömer ise Bahşende’nin karşısında durup Zehra’ya olan sevgisini ve güvenini göstermeye devam eder. Babanesinin bu tavrı ona annesinin gidişinden sorumlu olduğu şüphesini güçlendirmektedir.

Eğer bu şüphelerinde haklı çıkarsa ve annesinin Bahşende yüzünden evi terk ettiğine emin olursa hayatında çok şey değişecektir. Tabi Zehra’nın hatında da. Acaba Ömer Bahşende’nin gerçek yüzünü tam olarak görebilecek mi ?

Bu arada Zehra yargı önüne çıkacağı gün yaklaşmaktadır. Zehra’nın aldığı bir milyonu neden ve kim için aldığını anlatması ve ispat etmesi hapiste kurtulması için gereklidir. Ya da Canan’ın yaptığı şantajı itiraf etmesi gereklidir. Zehra parayı neden aldığını açıklar mı ? Ya da Canan Zehra’ya yardım eder mi merak konusu…

Yoruldum tükeniyorum günden güne, senin yokluğun çok ağır geldi bu bedene.

Sevmişim farkında olmadan bağlanmışım sana en derin duygularla.

Yine yanıldım sen konusunda, bir insan kaç kere yanılır aşkta?

Sevmek mi zordu? Sevilmek mi? yoksa güvenmek mi?

Çok büyük bir yangın var şimdi yüreğimde sen yoksun yanımda

Yalnızlık kol geziyor odamda.

Neye baksam, neye el atsam senden bir iz var ama sen yoksun

Yalnızlık kol geziyor senin olmadığın bu odada.

Yüreğimde ne yangınlar kopuyor da ne gören var,

Ne duyan nede bu yangını söndüren.

Sen neredeysen orası benim yerim

Senin sol yanın benim yerim.

Aslı

Adını Sen Koy 254. Bölüm Fragmanı

Fragman Henüz Yayınlanmadı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir