Adını Sen Koy 255. Bölüm Özeti ve Tüyoları

Adını Sen Koy yeni yılın ilk haftasında duygusal sahnelerle geride bırakıyor. Hafta finalinde ise sürpriz gelişmeler yine bizleri bekliyor. Bu hafta final bölümüne Bahşende damgasını vuruyor. Adını Sen Koy 255. Bölüm özeti ve tüyoları ve hafta finalinde yaşanacaklar şöyle.

 

Adını Sen Koy 255. Bölüm Özeti 5 Ocak Cuma Yaşanacaklar

Bahşende tam gaz Zehra’nın üzerine gitmeye devam etmektedir. Sürekli olarak Zehra’yı ezmekte ve dışlamaktadır. Zehra’yı boşanmaya ikna etmek için elinden ne gelirse yapan Bahşende Kervancıoğulu soyadına zarar verdiğini sürekli Zehra’nın yüzüne vurur. Onu incitmek ve boşanmaya ikna etmek için uğraşırken Ömer Zehra’ya daha önce olmadığı kadar yakındır ve onu teselli etmektedir.

 

Konakta kimse tarafından sevilmeyen Bahşende tavırlarıyla herkesi rahatsız etmektedir. Zehra ise duygusal yapısıyla elinde olmadan çok fazla etkilenmektedir. Bu davranışlardan maalesef Ayşe’de nasibini alır. Bahşende karşısına dikilen Ayşe’yede çok ağır konuşarak onun baygınlık geçirmesine neden olacak kadar üzmüştür.

Bu duruma daha fazla katlanamayan Zehra Ömer’den boşanma sözleşmesini imzalar. Fakat Ömer tabiki bu durumu kolayca kabullenmeyecektir. Zehra yı sakinleştirmek için uğraşmaya başlar. Bahşende Zehra’nın kafasını iyice bulandırır ve Zehra boşanmanın Ömer ve Kendisi için doğru karar olduğunu düşünmeye başlar. Fakat Bahşende’nin oyununu Ömer bozacaktır. Zehra’yı kucaklayan Ömer onu ne kadar sevdiğini ve hiçbiryere gitmesine izin vermeyeceğini söyler.

 

Bu duruma fena bozulan Bahşende ise hiç kolay pes edecek gibi görünmemektedir. Adını Sen Koy 255. Bölümde yaşanacaklar bu şekilde. Yorumlarınızı belirtmeyi lütfen unutmayın.

Adını Sen Koy 253-254-255 Bölüm Fragmanı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir