Adını Sen Koy 256. – 260. Bölüm Özeti 8 – 12 Ocak’ta Yaşanacaklar.

Star Tv’nin reyting rekortmeni günlük dizisi Adını Sen Koy yeni bir haftaya başlıyor. Bizlerde 52. haftanın özetini ve yeni haftada yaşanacaklara dair tüyoları sizler için derledik. Yeni yılın gelmesinin ardından duygusal olduğu kadar zor geçen bir haftayı geride bıraktık. Bu hafta da Ömer ve Zehra için yine kolay olmayacak. Adını Sen Koy 256. – 260. Bölüm Özeti ve 8 – 12 Ocak Tüyoları ile karşınızdayız.

Zehra kısa da olsa zor geçen hapishane günlerinden sonra Ömer’e kavuşmuş fakat Bahşende ona cezaevi günlerini aratmamıştı. Bu hafta ise Ömer’i bu durumdan dolayı önemli bir sınav beklemektedir.  Ömer Zehra’ya sahip çıkıp ayrılmasına mani olabilecek midir ?

Adını Sen Koy 256. – 260. Bölüm Tüyoları

Bu hafta Bahşende terörü yine hız kesmeyecek. Bahşende’nin ağır sözlerine dayanamayan ve fenalık geçiren Ayşe ev halkını çok korkutmuştur. Peki Bahşende eziyeti ne zaman bitecek Bahşende bu hafta gidecek mi? Bu sorunun yanıtı şimdilik hayır. Bahşende ne olursa olsun evin en büyüğü ve evden kovma yetkisi kimsede yok. Bahşende bir süre daha konakta kalmaya devam edecek.

Ömer Zehra’yı ikna etmeyi başaracak ve Zehra’ya nezarette verdiği sözü tutmaya başlayacak. Zehra’ya kendini affettirme uğraşındayken bir taraftanda Zehra ile yanyana olmanın mutluluğunu yaşayacak. Bu hafta mutluluğu yüzünden okunan çok farklı bir Ömer seyredeceğiz.

Kerem ve Sabah ise bu hafta yeni gelişmeler yaşayacak. Sabah’a yardım etmek için uğraşan Kerem yeni elde ettiği bilgilerle Sabah’ı bir nebze rahatlatacak. Gerçek anne ve babasının onu büyütüp bu günlere getiren insanlar olduğu bilincinde olan Sabah Kerem ve Zehra’nında desteği ile rahat bir nefes alacak.

Piton ile elde ettiğini bulamayan Sacit’in vazgeçmeye niyeti yoktur. Bu defa Ömer’e beklenmedik bir şeyle saldıracak ve Ömer ve şirketini zor duruma düşürmeye çalışacak. Bu sefer silahlı adamlar yerine bambaşka yöntemlere başvuracak.

Haftalık tüyolar geldikçe sayfamızı güncellemeye devam edeceğiz. Sizlerde yeni hafta ile ilgili yorum ve tahminlerinizi yazmayı lütfen unutmayın.

Yeni Hafta Fragmanı Yayınlandığında Sayfaya Eklenecektir. İyi Seyirler.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir