Adını Sen Koy 256. Bölüm Özeti 8 Ocak’ta Neler Yaşanacak ?

Adını Sen Koy yeni bir haftaya merhaba diyor. 256. Bölümü ile 8 Ocakta ekrana gelecek olan dizide Ömer ve Zehra’nın evlilikleri tehlikededir. Adını Sen Koy 256. Bölüm Özeti ve tüyolarını sizler için hazırladık.

Adını Sen Koy 256. Bölümde Neler Olacak.

Ömer ve Zehra’nın evlilikleri tehlikededir. Boşanmanın eşeğine gelmiş olsalarda son dakikada dengeleri değiştirecek bir gelişme yaşanacaktır. Evliliklerinin kurtulduğunu gören Bahşende ise rahat durmaz. Son bir hamle yapıp tekrar aralarını bozma derdindedir. Zehra’yı göndermeyi kafasına koymuştur ve bundan vazgeçmeyecektir.

Adını Sen Koy Ömer

 

Zehra’nın boşanma belgesini imzalamasından sonra Ömer’in nasıl bir tavır takınacağı merak edilmektedir. Zehra’nın gitmesine elbette kolayca izin vermeyecektir. Çok daha zor günleri atlattıktan sonra sadece Bahşende’nin baskısı yüzünden bu evliliğin bitmesi saçma olurdu. Ömer Bahşende’nin oyununu görecek ve kendi sonlarının anne ve babasınınki gibi olmasına izin vermeyecek.

Adını Sen Koy Zehra

Fakat Bahşende’de yeni planlar yapmaya devam edecektir. Daha önce Zehra’ya olan büyük aşkı yüzünden Ömer ve Zehra’ya zor günler yaşatan Yener Bahşende’nin yeni planında yer alacak. Diziye geri dönecek olan Yener’i Bahşende yeniden Ömer ve Zehra’nın arasını bozmak için kullancak.

Adını Sen Koy Kerem ve Sabah Emlakçı Dükkanında

 

Yeni haftada Sabah ve Kerem arasında da sürpriz gelişmeler yaşanacak. Adını Sen Koy 256. Bölüm için yeni özet ve tüyolar geldikçe sayfamızı güncelleyeceğiz. Yorumlarınızı belirtmeyi lütfen unutmayın.

Yeni Hafta Tüyolarına Bu Linkten Ulaşabilirsiniz.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir