Adını Sen Koy 257. Bölüm Özeti ) Ocak Salı Günü Neler Yaşanacak ?

Adını Sen Koy yeni haftanın başlaması ile tüm gerçekler de gün yüzüne çıkmaya başlıyor. Geçen bölümde Ömer’in itirafları ve Nihat’a tüm gerçekleri söylemesi izleyicinin gönlüne su serpti. Ömer şimdiye kadar Zehra’yı neden üzdüğünü tek tek anlattı.

Adını Sen Koy 257. Bölümde Neler Olacak ?

Ömer aslında Zehra’yı kaybetmekten herşeyden çok korktuğunu ve onu kaybetmemek adına herşeyi yapabileceğini söyledi. Fakat tanık olduğu bir telefon konuşmasının ardından çok şeyin değiştiğini ve güveninin tamamen sarsıldığını bu yanlış anlaşılmanın ise farkına çok geç vardığını Nihat’a itiraf etti.

Ömer Zehra

Ömer Zehra’nın imzaladığı boşanma belgesine imza atmayınca Bahşende’nin planı suya düşer. Ömer daha sonra Zehra’dan  af diler. Yaptıklarının farkında olan ve boşanmayı aklına bile getirmeyen Ömer Zehra’nın kendisini affetmesi ile çok mutlu olacaktır.

Ömer Zehra’nın etrafında adeta pervane gibidir. Sürekli güzel sözler ve öpücüklerle Zehra’yı şaşırttığı kadar Bahşende’yide deliye döndürecektir. Ömer’in yaptıklarından haberdar oldukça Bahşende iyice deliye döner. Tabi pes etmeyede niyeti yoktur. Bahşende son kofunu oynamak için diziye yeniden dönecek olan bir karakter ile iş birliği yapacak.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir