Adını Sen Koy 258. Bölüm Özeti 10 Ocak Çarşamba Tüyoları

Adını Sen Koy’da yeni haftanın ortalarına doğru yaşanacakları Adını Sen Koy 258. Bölüm Özetinde sizler için derledik. Ömer ve Zehra’nın gerçek anlamda yakınlaşması seyirciyi oldukça memnun etti. Zehra’nın uzun süre hapis yatma ihtimali Ömer’in onu kaybetmekten ne kadar korktuğunu anlamasını sağlamış görünüyor.

Hafta ortasında Bahşende’nin Ömer ve Zehra üzerindeki baskısı ve planları hareketlilik kazanacak. Geçen bölümlerde Ömer’in her fırsatta Zehra’yı öpüp kokladığı etrafında döndüğü haberini alan Bahşende hırsından iyice deliye dönmüş durumdadır. Fakat pes etme gibi bir niyeti yoktur ve yeni planını uygulamaya başlayacaktır.

Tabi işin birde evin dışındaki boyutu vardır. Piton ile başarısızlığa uğrayan Sacid bu sefer hiç beklenmedik bir şekilde Ömer’in üzerine gidecektir. Sacid’in bu kez nasıl bir plan yapacağı merak konusudur.

Bir diğer haber ise geçen sezon yurtdışındaki işleri nedeni ile diziden ayrılan Demir ve Zehra’nın en iyi arkadaşı Leyla diziye tekrar dönüyor. Daha önce haberini verdiğimiz Yener karakterinin ise hafta ortasında dizide olmasını bekliyoruz.

Adını Sen Koy 258. Bölüme Ait Tüyolar Bu Şekilde. Henüz Resmi Özet Yayınlanmadı. Yeni Bilgiler Ulaştıkça Sayfamızı Güncelleyeceğiz. İyi Seyirler….

 

Sevildiğini bil, öyle herkesi sevemem ben.

Birine de öyle kolay seni seviyorum diyemem

Seni seviyorum diyebilmem için neredeyse bir ömür bekledim ben.

Ben tarafından Sevildiğini bil, çocuklar gibi mutlusun görüyorum.

Ne kadar zordur aslında sevip de seviyorum diyememek

Hayatın acımasız yani bu işte. Sevdiklerimiz için vazgeçmek

Hayallerimden vazgeçtim, geleceğimden vazgeçtim

Ama seni sevmekten vazgeçmedim.

Ben tarafından sevildiğini bil o bana yeter.

Aslı

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir