Adını Sen Koy 260. Bölüm Özeti 12 Ocak Cuma Tüyoları

Star Tv’nin Lider günlük dizisi Adını Sen Koy’da bir haftanın daha finaline geldik. Haftanın sonlarına doğru dizide işler adeta tersine dönmüş durumda. Haftalarca ezilip hakaret gören Zehra Ömer’i kendinden uzak tutmaktadır. Ömer’in bu durumdan ötürü ciddi anlamda canı yanmaya başlamıştır.

Adını Sen Koy 260. Bölüm’de Neler Olcak Hafta Finalinde Yaşanacaklar

Zehra uzun süredir yaşadıklarının bir nebze intikamını almaya başlayacaktır.  Çektiği sıkıntıları bir nebzede olsa Ömer’e ödetmesi gerekmekte çünkü Ömer ona az şey çektirmedi. AdınıSen Koy 260. Bölüm Özeti büyük oranda bu sahnelerden oluşuyor.

Öte yandan Teoman Sabah2a gittikçe daha fazla yaklaşmaktadır. Kerem’in Teoman’ı kıskanması ve bunu dışa vurup belli etmeye başlaması Sabah’ın hoşuna gitmektedir. Eline geçen bu fırsatı değerlendirmek istemektedir. Teomanın şse izleyiciye güven vermediği bir gerçek.

Bakalım haftanın finali nasıl sonuçlanacak ve Zehra Ömer’i affedecek mi ? Hafta finalinde büyük ihtimalle affedecektir ve fragmanda gördüğümüz yüzük takma sahnesi gerçekleşecek. Evlilikleri kurtulmaya bu kadar yaklaşmışken Zehra bu durumu çok uzun süre devam ettirmeyecektir.

Hafta finaline ait yeni tüyolar gelirse sayfamızı güncelleyeceğiz. Yeni haftanın özeti kısa bir süre içinde siteye eklenecek. İyi seyirler.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir