Adını Sen Koy 261.-262.-263,-264.-265. Bölüm Özeti 52. Hafta Tüyoları

Adını Sen Koy’da yeni bir hafta daha başlıyor. 54. Hafta yine birçok sürpriz olaya sahne olacak. Özellikle Ömer’e kırgın olan Zehra’nın neler yapacağı merak konusu. Adını Sen Koy 261.-262.-263,-264.-265. Bölümlerde yaşanacaklara dair tüyoları sizler için derledik.

Düğün gecesi yanlış anlamalardan ötürü Zehra’ya büyük üzüntüler yaşatan Ömer’in hatasını anlaması ve Zehra’dan özür dilemesi epey zaman almıştı. Ömer kendini Zehra’ya affettirmiş olsa da Sabah ile konuşan Zehra Ömer’in kendisini üzme nedenini öğrenmiş ve bir anda durum tersine dönmüştü. Ömer’e büyük kızgınlık duyan Zehra Ömer’i yanına yaklaştırmayarak cezalandırmaya başlamıştı.

Yeni haftada da bu durum bir süre devam edecek. Maalesef romantizm dolu günler yine bir iki günden fazla sürmedi. Bu sefer Zehra’nın tavır almasıyla yine aralarında soğuk rüzgarlar esmeye başladı. Fakat Zehra’nın bu durumu Ömer kadar uzatmayacağını tahmin ediyoruz.

Adını Sen Koy 261.-262.-263,-264.-265. Bölüm Tüyoları 15 – 19 Ocak Özeti

İyi bir haberle başlayalım. Bu hafta Bahşende konaktan ayrılıyor. Ömer ve Zehra’yı yeterince sıkıntıya düşürmeyi başaran Bahşende Ayşe’yi bile üzüp bayılmasına neden olmuştu. Çekimlerde bir süredir yer almayan  Bahşende büyük ihtimalle diziden sonunda ayrıldı. Geri dönememsini umuyoruz…

Zehra Ömer’den ayrılmayacak olsa da ona bir ders vermeyi de istemektedir. Başkasından duyduklarıyla karısına bukadar eziyet etmekle bir dersi zaten haketmiştir ve aldığı ders sonrası kolay kolay kimseyi yargılayamacaktır. Zehra’da bu durumu çok uzatmayacak çünkü daha önce savuşturdukları tehlikelerin ikinci dalgası gelmek üzeredir.

Öte yandan setten gelen tüyolara göre bu hafta konaktan çok mahalle çekimleri yapılmış. Olaylar ağırlıklı olarak mahalle tarafında geçecek. Ayşe Ömer ve Zehra arasındaki tüm gerçekleri öğrenecek. Özellikle Zehra’nın bir ailesi olduğunu öğrenmesi Ömer’i zor durumda bırakacak. Ömer artık gerçeklerden yana tavır almaya başlayacak.

Öte taraftan bu gerçek Bahşende tarafından da öğrenilecek. Tabiki Bahşende başlarda bunu Ömer ve Zehra’ya karşı hemen koz olarak kullanma derdinde olacak. Benim tahminim Bahşende’nin sonunu getirecek olaylar bununla başlayacak.

Ayşe ve Cevriye Zehra’nın evine gidecek ve nihayet Ayşe ve Salim Baba yüzleşmesi gerçekleşecek. Ayşe gerçeklerin ne kadarını öğrenebileceği merak konusu. Özellikle abisinin kendi sağlığı için zorla Zehra ile evlendiğini öğrenebilecek mi ? Şahsen benim en çok merak ettiğim konu bu.

Son olarak Kerem Sabah cephesine bakalım. Teoman meselesi bu hafta çözüme kavuşuyor. Kerem ve Sabah arasında çekişmeler ve yanlış anlamalar yine devam etse de ikisini yine yan yan görmeye devam edeceğiz.

Adını Sen Koy 261.-265. bölümlere dair gelen tüyolar bu şekilde. Bu hafta için özellikle mahalle çekimleri olması sayesinde güzel tüyolar aldık. Yenileri geldikçe sayfamızı güncelleyeceğiz. Sizler de yorumlarınızı ve tahminlerinizi belirtmeyi unutmayın. İyi haftalar…

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir