Adını Sen Koy 261. Bölüm Özeti , Tüyoları ve 15 Ocak Pazartesi Yaşanacaklar

Adını Sen Koy yeni bir haftaya merhaba diyor. Dizi ile ilgili yaşanacak özet ve tüyoları paylaşmaya devam ediyoruz. Adını Sen Koy 261. Bölüm özetinde 54. haftada neler yaşancak ? Haftalık özette de belirttiğimiz gibi bu hafta oldukça sürpriz gelişmeler bizleri bekliyor. Bakalım Ömer ve Zehra’nın bir türlü düzene girmeyen evliliğinde bu hafta neler yaşanacak ?

Adını Sen Koy 261. Bölüm 15 Ocak Pazartesi Tüyoları :

Aylardır Zehra’yı peşinden koşturan Ömer bir anda kendisini aynı durumda buldu. Ömeri affetmemekte direnen Zehra’nın bu durumu bir süre daha devam edecek. Ömer bir müddet daha Zehra’nın peşinden koşmaya ve özür dilemeye devam ediyor.

Zehra’nın bu tavrı izleyiciden de epey eleştiri almış durumda. Ömer’in yaptığı herşeye katlanıp onda eziyete rağmen boşanmayı aklına getirmeyen Zehra bir anda yüzük atar oldu. Biraz saçma olduğu kesin. Neyseki fazla uzun sürmeyecek . Yakında Piton ile umduklarını başaramayanlar başka yollarla üzerlerine gelmeye devam edecek. Bu hafta biraz mahalledeki olaylarla sakin geçse de , önümüzdeki haftadan itibaren bizi yine aksiyon dolu sahneler bekliyor.

Pazartesi ile ilgili henüz bir resmi özet gelmedi. Yayınlandığında bu sayfadan güncelleyeceğiz. Fragman Cuma akşamki bölümden sonra yayınlanacaktır. Fragman yayınlanır yayınlanmaz onuda sayfamıza hemen ekleyeceğiz. Yorumlarınızı belirtmeyi unutmayın.

Sen yanımda yoksun, sensiz bir geceye merhaba diyeceğim ben

Aklımda sen, fikrimde sen, bütün vücudumda

Damarlarımda dolaşan kan da bile sen varsın.

Seni düşünerek uyuyacağım o güzel gözlerin aklımda olacak

Sanki sen yanımdaymışsın gibi uykuya dalacağım

Kim bilir belki rüyamda göreceğim seni ve

Sensiz uyandığım bir sabah da sen olacaksın aklımda

Seni seviyorum iyi ki hayatımdasın eşimsin

Aslı

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir