Adını Sen Koy 262. Bölüm Özeti Tüyoları ve 16 Ocak Salı Yaşanacaklar

Adını Sen Koy 262. Bölümü ile 16 Ocak Salı kendi saatinde Star Tv ekranlarında olacak. 262. Bölüm’e dair resmi bir özet gelmedi. Yaşanacaklara dair setten gelen tüyolara göz atacağız. Adını Sen Koy 262. Bölüm 16 Ocak Salı gününe ait tüyolar şu şekilde.

ömer zehra yemek masası

Adını Sen Koy 262. Bölümde Neler Yaşanacak

Zehra ve Ömer arasındaki sıkıntılı dönem Salı günü de devam ediyor. Ömer’in kendisi hakkında düşündükleri  Zehra’yı çok üzmüştür. Daha önce Ömer için herşeyi göze alan Zehra onun kendisine güvenmediğini öğrendikten sonra onunla bir ömür nasıl paylaşabileceğini sorgulamaya başlar.  Eğer bu evlilik güvensizlik üzerine kurulursa Zehra eski günleri bir kez daha yaşamayı göze alamamaktadır. Ömer’in yaptığı sürprizler ve iltifatlar Zehra’yı ilgilendirmemektedir. O Ömer’in kendisine neden güvenmediğini açıklamasını ister.

ömer ve zehra adını sen koy

Ömer Zehra’ya bir yurt dışı gezisi ayarlar. Fakat Zehra Paris turu ile Ömer’i affedecek falan değildir. Ömer ise Zehra’nın kırılan kalbini nasıl onaracağını bilememektedir. Özür dilemenin bir işe yaramadığını farkeden Ömer geçmişte yaşananları anlatmaya karar verir. Annesinin gidişini bunu hiçbir zaman unutamadığını bu nedenle kadınlara güveni kalmadığını Zehra’ya açıklayacaktır.

Öte yandan Zehra’nın Ömer’den bu kaçışları Ayşe’nin dikkatinden kaçmaz. Zehra mahalleye gider ve konağa dönmek istemez. Ayşe ile de fazla ilgilenmemektedir. Zehra’nın konaktan gitmesi Bahşende’nin eline yeni bir koz verecektir.

bahşende

Sabah ve Kerem arasındaki Teoman meselesininde bu hafta çözüme kavuşacağını söylemiştik. Büyük ihtimalle bu bölümde Teoman’ın oyunu ortaya çıkacak ve bu onun için sonun başlangıcı olacak. Koray, Sabah ve Kerem arasındaki yanlış anlaşılma sorununu halletmek üzere harekete geçer.

262. Bölüm ile ilgili yeni tüyolar geldikçe sayfamız güncellenecektir. Yorumlarınızı belirtmeyi lütfen unutmayın. 

Haftalık Özet İçin Tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir