Adını Sen Koy 263. Bölüm Tüyoları 17 Ocak Çarşamba Yaşanacaklar

Adını Sen Koyda hafta ortası özeti ile sizlerleyiz. Yeni başlayan günlük dizilerin tamamı saat 15:00’te yayına gime kararı almış durumda. Hiçbir kanal Adını Sen Koy’un karşısına bir günlük dizi koymaya cesaret edememiş görünüyor. Yani ASK dizisi rakipsiz olmaya devam ediyor. Adını Sen Koy 263. Bölümde yaşanacaklara dair tüyoları sizler için hazırladık. 

adını sen koy erkan meriç

Adını Sen Koy 263. Bölüm Detayları ve Tüyoları

Ömer ve Zehra arasındaki gerginlik bu bölümde de devam ediyor. Bahşende etraftaki herkese iyi görünerek Ömer’in günü boyamaya ve Zehra’yı Ömer’e karşı kışkırtma çabalarına bu bölümde sürdürecek. Tabi Ömer’inde sabrı yavaş yavaş taşmaya başlıyor.

Zehra Ömer’e sen sevmiyorum dememekle birlikte ayrı yaşamanın ikisi için en doğrusu olduğunu söylüyor. Çünkü Zehra Ömer’in kendisine artık zarar verdiğini düşünmektedir. Zehra Ömer’i birdahaki eski günlerdeki kendisine davranmasını önleme çabasındadır. Bu nedenle Ömer’e Zehra’yı kaybetme korkusunu en derin şekilde yaşatmalı ki birdahaki sefere sudan sebeplerle Zehra’yı yaralamasın.

zehra

Zehra’nın sürekli boşanmadan bahsetmesi seyircinin tepkisini çekmekte. Çünkü Ömer ne olursa olsun boşanma kelimesini ağzına almadı ve kötü davransa da Zehra’nın yanında olmaktan başka bir seçenek gündeme getirmedi. Zehra’da aynı şekilde Ömer’den ayrılmaktansa onun yanında olup ona uzak durmalıydı.

adını sen koy sabah

Son kozlarını oynayan Bahşende ise yeni bir plan daha yapar. Bu plan ise diğerlerinden çok daha acımasızdır.En zayıf anlarında Ömer ve Zehrayı çok derinden sarsmayı başaracaktır. Öte yandan Müge diziye tekrar dahil oluyor. Müge Zehra’dan intikamını almak üzere geri dönecek. Fakat maalesef bu Ömer’in Zehra’ya geçmişi ve korkuları açıkladığı ana denk gelmesi işleri daha da zor durma sokacak.

Adını Sen Koy 263. Bölüm Özeti ve Yaşanacaklara Dair Tüyolar Bu şekilde. Yeni Tüyolar Geldiği Taktirde Sayfamız Güncellenecektir. Yorumlarınızı Belirtmeyi Lütfen unutmayın.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir