Adını Sen Koy 264. Bölüm Özeti ve Tüyoları 18 Ocak Perşembe Yaşanacaklar

Adını Sen Koy’da bir haftanın daha sonuna yaklaşıyoruz. Dizide heyecan devam ederken reyting sonuçları da adeta yüz güldürüyor. Haftalık dizileri bile sollamayı başaran Adını Sen Koy ilk on sırayı zorlamayı başarmış durumda. Hal böyle olunca yeni ekrana gelen günlük dizilerin tamamı Adını Sen Koy ‘un karşısına getirilmedi. 

Adını Sen Koy 264. Bölüm Detayları 18 Ocakta Neler Yaşanacak ?

Zehra bütün hafta boşanma lafını ağzından düşürmedi. Ancak haftalık özette belirttiğimiz sürpriz gelişme bu bölümde yaşanacak. Bahşende’nin konaktan ayrılması Ömer ve Zehra arasındaki gerginlikinliği bir nebze azaltıyor. Ancak Zehra’nın sürdürdüğü tavırlı hareketler Ömer’i yormaya başlamaktadır.

Zehra’nın amacı ise kendi çektiklerini Ömer’e yaşatmaktır. Bu şekilde davranarak Ömer’in kendisine neler yaşattığını göstermek istiyor. Sevdiğini kaybetme korkusunun nasıl birşey olduğunu tattırmak istiyor. Zehra’nın sürekli boşanma sözünü kullanmasındaki sebep tam olarak bu.

Fakat Ömer Zehra’ya kötü davranmış olsa da boşanma lafını ağzına almamıştı. Bu nedenle Zehra’nın kendisinden bu kadar kolay vazgeçebilmesi Ömer’in ağırına gitmektedir. Bu sırada Bahşende gitmeden önce son planını yapmıştır. Bu acımasız planın ne olduğu merak konusudur. Zehra’nın azılı düşmanı Müge’nin ise ismi bu bölümde duyulmaya başlanacak. Bakalım Müge’nin dönüşü Ömer ve Zehra’yı nasıl etkileyecek.

Adını Sen Koy 264. Bölüm ile ilgili resmi özet henüz yayınlanmadı. Bölüm ile ilgili aldığımız tüyolar bu şekilde. Özet ve tüyolar eklendikçe sayfamızı güncelleyeceğiz. Yorumlarınızı belirtmeyi lütfen unutmayın.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir