Adını Sen Koy 265. Bölüm Özeti ve Tüyoları 19 Ocak Cuma Yaşanacaklar

Star Tv’nin lider günlük dizisi Adını Sen Koy’da bir haftanın daha finaline geldik. 53. haftayı bitirirken oldukça aklıda kalıcı sahneler yaşadık. Daha önce tüyosunu verdiğimiz dağ evi sahnesi ile Ömer Zehra’yı kandırmayı sonunda başarıyor.

Zehra her ne kadar Ömer’den ayrılmayı istemese de artık kendisine koşulsuz şartsız bir güven beklemektedir. Ömer Zehra’yı yaka paça dağ evine götürür. Fakat Zehra aksi tavırlarına dağ evinde de devam eder. Ömer’in bu kadar üzerine düşmesi Zehra’nın hoşuna gitmişe benziyor ki ayrılık lafını dillendirmeye devam ediyor.

Ömer dağ evinde Zehra’ya oldukça yakınlaşacak ve sımsıkı sarılacak. Tabiki öpüşme yok boşuna heveslenmeyin. Fragmanda her ne kadar güzel sahneler olsa da bölümün kendisi öyle toz pembe değil. Ömer dağ evinde de uğraşmaya devam edecek ve Zehra sonunda evden ayrılacağını söyleyecek.  Fragmanda görünmeyen bölümlerde Zehra oldukça korkulu anların yanı sıra bizlere komik anlarda yaşatacak.

Kerem ise bu bölümde cesaretini topluyor ve Sabah’a büyük aşkını itiraf etmek üzere karşısına dikiliyor. Ömer ve Zehra’nın arası düzelmiş olsa da Ayşe sonunda meşhur CD yi izleyecek ve Öme ve Zehra’nın evlilikleri arkasındaki gerçeği öğrenecek. Artık Ayşe’nin trip dönemi başlamıştır.

245. Bölüm 19 Ocak Cuma haftanın finalinde yaşanacaklara dair tüyolar bu şekilde. Sizler de tahmin ve yorumlarınızı lütfen belirtiniz. İyi Seyirler.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir