Adını Sen Koy 266. – 267. – 268. –  269. – 270. Bölüm Özeti 54. Hafta Tüyoları

Adını Sen Koy’da yeni bir haftaya merhaba diyoruz. Bir kaç haftadır yaşanan sakin günler bu hafta sona eriyor gibi. Bu haftaya oldukça hareketli başlayacak. Adını Sen Koy 54. hafta yaşanacaklara dair özet ve tüyoları Adını Sen Koy 266. – 267. – 268. –  269. – 270. Bölüm Özeti’de sizler için hazırladık.

Adını Sen Koy 266 – 270. Bölüm Tüyoları

Ömer kendini affettirmek için her yolu denemeye devam etmektedir. Bunun için dağ evinde önemli adımlar atacak. Fakat daha önceki tecrübelerimizden yola çıkarsak Ömer’in başına kötü bir şey gelmeden Zehra onu affetmez. Bakalım nasıl bir olay gerçekleşecek bekleyip göreceğiz.

Birde şu CD olayı var.Kafaları karıştırmaya devam ediyor. CD ekon olarak  Asya’nın ellerindeydi. Setten aldığımız tüyolar doğrultusunda Ayşe’nin herşeyi öğrendiğini bilmekteyiz. Durum böyle olunca büyük ihtimalle CD olayının sonunda herşey ortaya çıkacak ve Ayşe Zehra ve Ömer’in arkasından çevrilenleri öğrenecek.

Ayşe’nin Zehra ile ne kadar yakın olduğunu biliyoruz. Zehra’nın bu kadar uzun bir süre kendine yalan söylemesi Ayşe’i derinden sarsacak. Abisinin yaptığı fedakarlığın farkında olsa da tavır almaktan da geri kalmayacak. Ömer’in üzerinde Zehra’nın ardından bir de Ayşe’nin baskısı ve tripleri başlayacak.

Müge karakterinin sette olduğu ve çekimlerde bulunduğu yanı diziye döneceği haberini sizlere sunmuştuk. Fakat son zamanlar yine görünmedi. Yani ileri tarihli bir çekim yapılmış olması muhtemel. Bu yüzden Müge’nin gelmesi bir süre daha sürecektir. 54. haftada Ayşe’nin gerçekleri öğrenmek dışında çok önemli bir olay olmayacaktır. Ömer ve Zehra arasındaki buzlar eriyecek ve tekrar yakınlaşmaya başlayacaklar. Tabiki bu uzun sürmeyecek sürerse dizinin dinamiğine aykırı olur. Yen bir yanlış anlaşılma daha patlak vererek herşeyi değiştirecek.

Kerem ve Sabah ile ilgilide güzel sahneler yaşanacak. Tabiki onlarda kolayca kavuşamayacaklar. Adını Sen Koy’da kolay aşk yok. Ancak birbirleri için yapacakları Ömer ve Zehra’ya örnek olacak cinsten. Adını Sen Koy 266 – 270. bölümde yaşanacaklara dair yeni tüyolar geldikçe sayfamıza eklenecektir. Sizlerde yorumlarınızı belirtmeyi lütfen unutmayın. İyi seyirler…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir