Adını Sen Koy 266. Bölüm Özeti ve Tüyoları 22 Ocak 2018 Pazartesi Yaşanacaklar

Adını Sen Koy dizsizinde yeni haftaya merhaba derken heyecan kaldığı yerden devam ediyor. Geçen hafta tüyolarda bahsettiğimiz  Ayşe’nin Cd den gerçekleri öğrenmesi herşeyi değiştirir. Adını Sen Koy yeni haftanın ilk gününde yaşanacakları Adını Sen Koy 266. Bölüm Özeti’nde sizler için hazırladık.

Adını Sen Koy 266. Bölüm Tüyoları 22 Ocak Pazartesi Neler Olacak ?

Zehra Ömer’in hasta rolü yaptığını öğrenir. Zehra Ömer’in iyi niyetini kötüye kullanmasına ve kendisini hasta bakıcısı gibi kullanmasına oldukça kızar. Artık Ömer’in oyunlarından sıkılan Zehra bu şekilde kendisini konakta tutamayacağını Ömere göstermek ve ona iyi bir ders vermek üzere babasının evine dönme kararı alır. Tam bu kararını açıklayacağı sırada Ayşe’nin Alev’in CD sinden gerçekleri öğrenmesi herşeyi alt üst edecektir.

Daha Önce Zehra ve Ömer’in karşılaşmasına vesile olan Ayşe bu kezde tesadüfen onların ayrılmasını önlemiştir. Her ikisinede avazı çıktığı kadar bağıran Ayşe karşısında ikiside zor durumda kalacak ve adeta süt dökmüş kediye döneceklerdir. Ayşe’yi ikna etmeye çalışsalarda bu hiçde kolay olmayacaktır.

Aşklarının önceden sahte olduğunu fakat daha sonra gerçeğe döndüğünü Ayşe’ye anlatmak için uğraşırlar. Fakat Ayşe kandırıldığından emindir. Bu olay sonrası Ayşe’nin zor durumunu gören ve kendisine ihtiyacı olduğunu düşünen ı Zehra konaktan ayrılma planını ertelemek durumunda kalacak.  Pazartesi gününe ait resmi özet henüz ulaşmadı. Tüyolar geldikçe güncellemeye devam edeceğiz. Tahminlerinizi ve yorularınızı belirtmeyi lütfen unutmayın. İyi Seyirler…

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir