Adını Sen Koy 267. Bölüm Özeti ve Tüyoları 23 Ocak 2018 Salı Yaşanacaklar

Adını Sen Koy yeni haftaya Ayşe’nin gerçekleri öğrenmesi ve adeta yıkılması ile başladı. Fakat bu durum Ömer ve Zehra’nın ayrılmasını önlediği gibi yeniden bir araya gelmelerinide sağladı.Ömer Zehra’nın evde bir iki gün daha kalması için sayısız oyun çevirirken Ayşe’nin gerçekleri öğrenmesi boşanma işinin rafa kalkmasını sağladı.

Zehra ve Ömer’e büyük tepki veren Ayşe Kandırıldığını düşünmektedir ve ikisinede hiç güveni kalmamıştır. Ömer’e karşı tavır alan Ayşe Nihat’tan destek görmeyi bekler fakat Nihat’ın da bu oyunun bir parçası olduğundan habersizdir. N,hat tarafından da aldatıldığını görecek olan Ayşe adeta bir boşluğun içine düşecek ve güveneceği kimse kalmadığını düşünerek büyük yalnızlık çekecek. Ayşe’nin ardından Bahşende de Ömer ve Zehra gerçeğine vakıf olacak ve zaman kaybetmeden bunu koz olarak kullanmaya başlayacak.

Ger.eği kendi ağızlarından açıklamadıkları için Ömer ve Zehra büyük bir pişmanlık içerisindedir.  Mutlu oldukları zamanda bunu açıklamarı gerektiğini düşünürler. Şimdi Ayşe’yi ne evliliğe ne aşklarına inandırmak mümkün olmayacaktır.  Ayşe her fırsatta beni kandırdınız ama gerçeği öğrendim artık oyun oynamanıza birlikte yaşamanıza gerek yok diye yüzlerine vuracak.

Ömer daha sonra Zehra’nın ailesinden ve sahte düğünden bir yıl kadar sonra mahallede gerçek düğün yapıldığını anlatacak. Ayşe ise bunun doğru olduğundan emin olmak için mahalleye tanışmaya gidecek. Ayşe tam inanmak üzereyken boşanma işi ortaya çıkacak ve yeniden kafası karışacak.

Ömer ve Zehra ise gerçekten aşık olduklarını anlatmak için uğraşacaklar. Şimdi de aşklarını ispatlama oyununda girişecekler ama bu hiç de kolay olmayacak. Küs de olsalar evliliklerinin gerçek olduğuna bir türlü inanamayan Ayşe artık herşeyden şüphelenmektedir. Ayşe inanmaya başladığında ise asıl şoku Zehra’nın boşanmak istiyorum demsi ile yaşayacak. Fakat mahalleye giden Ayşe bir kez daha ikisini barıştırmayı başaracak.

Müge konusu ise bu noktada devreye girecek. Müge akıl hastanesinden firar edecek. Müge’nin geri dönmesinin ardından aileye zaman kaybetmeden saldırıya geçmesi Kervancıoğlu ailesini yeniden bir araya getirecek. Bu arada Müge şirkette Koray’a büyük baskı kuracak. Nihat’ın sürekli Koray’ı tutması ve ona güvenmesi hatta en önemli işleri ona vermesi Özgeyi oldukça kıskandıracak. Şirkette uzun süredir tespit edilmeye çalışılan köstebek Koray’ın büyük çabası sayesinde bulunacak. Müge ve Koray arasındaki sürtüşme ileride bir aşkın başlangıcı olabiliri mi bu da merak ettiğimiz konulardan biri.

Adını Sen Koy’da Salı günü yaşanacaklara dair tüyoları Adını Sen Koy 267. Bölüm Özet’inde sizlerle paylaştık. Yorumlarınızı ve tahminlerinizi yazmayı lütfen unutmayın.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir