Adını Sen Koy 268. Bölüm Özeti ve Tüyoları 244 Ocak 2018 Çarşamba Yaşanacaklar

Adını Sen Koy’da 24 Ocak Çarşamba günü heyecan tüm hızıyla sürecek. Müge bu hafta sahalara geri dönüyor. Zehra Ömer’e direnmeye ve onu affetmemeye kararlı görünürken Ayşe’ninde yumuşamaya hiç niyeti yoktur. Fakat Müge tehlikesinin dönüşü ile herkesin inadı bir anda rafa kalkıyor.Herkes geçmişi unutup bir araya gelecek.

Ayşe Ömer ve Zehra’ya tavır almışken kocasının ve Cevriye’ninde herşeyi kendisinden sakladığını öğrenecektir. Eskiden Ömer’in Zehra’ya yaptığı sevgi gösterileri Ayşe’nin çok hoşuna giderken şimdi hiç inandırıcı gelmemektedir. Ayşe artık herşeyden ve herkesten şüphelenmektedir.

Zehra ise daha zor bir durumdadır. Sevdiği adamdan ayrılma kararı vermişken şimdi Ayşe’ye Ömer’i gerçekten sevdiği için evlendiğini kanıtlamakla uğraşmaktadır. Ayşe’nin gerçekleri öğrenmesi bir yandan Zehra’nın Ömer’i ne kadar sevdiğinide ve onsuz yaşayamacağını da ona bir kere daha hatırlatmıştır.

Bu sırada akıl hastanesinden kaçan Müge intikam hırsı ile doludur. Son derece saldırgan bir hale gelmiştir ve eskisinden daha tehlikelidir. İlk hedefinde de kendisini akıl hastanesine kapattıran Zehra vardır. Ne yapıp edip Zehra’ya hayatı zindan etmeye kararlıdır. Bunun için hapse girmek yada başka birşey umrunda değildir.  Bu sırada Bahşende’de Ömer ve Zehra’nın evliliği konusunda gerçekleri öğrenecektir.Ayrıca Zehra’nın yurtta değil bir aile ile birlikte büyüdüğünü öğrenecek.

Ayşe Nihat’ın gerçekleri saklamasından ötürü ona da oldukça kızgındır. O CD yi Nihat2ın aradığını hatırlar. Bu durum Ömer’e yine bir ders olmuştur ve önemli sırların uzun süre saklanmaması gerektiğini bir kere daha öğrenmiştir. Şimdi kafasında yeni bir soru işareti belirir. Acaba Salim’in Zehra’nın gerçek ailesi olmadığını Zehra’ya söyleyecek midir ?

Kerem artık Sabah’a olan duygularını açıkça dile getirmeye karar vermiştir. Sabah ise Kerem’den sürekli kaçmaktadır. Bir aşk ilanı geleceğini anlamıştır fakat ne cevap vereceğini bilemektedir. Yeni bir aşka başlamaya cesareti olup olmadığından emin değildir. Acaba korkmadan bende seni seviyorum diyebilecek midir ?

Özge Koray ile uğraşmayı sürdürecek. Acaba bu kavgalar ileride bir aşka dönüşür mü bu da merak konusu.  24 Ocak Çarşamba günü yaşanacakları Adını Sen Koy 268. Bölüm Özeti’de sizlerle paylaştık. Tahminlerinizi ve yorumlarınızı belirtmeyi lütfen unutmayın.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir