Adını Sen Koy 269. Bölüm Özeti ve Tüyoları 25 Ocak 2018 Perşembe Yaşanacaklar

Adını Sen Koy’da Ayşe’nin bulduğu CD ile başlayan haftada finale doğru yaklaşırken setten güzel tüyolar geldi. Zehra şirkete dönüyor ve tekrar Kervancıoğlu Holding’in bir parçası oluyor. Adını Sen Koy dizisinde 25 Ocak Perşembe günü yaşanacaklara dair tüyoları Adını Sen Koy 269. Bölüm Özeti’nde sizler için hazırladık.

 

Adını Sen Koy 269. Bölüm’de Neler Olcak ? Zehra Şirkete Dönecek mi ?

Adını Sen Koy’da setten gelen bir fotoğraf yüzümüzü güldürmüş durumda. Zehra resmi kıyafetleri giymiş ve toplantı masasında oturuyor. Yani Zehra şirkete dönmüş görünüyor. Ayşe’nin Cd’yi bulmasıyla gelişen olaylar sonunda Ömer ve Zehra arasındaki buzlar eriyor ve Zehra şirkete geri dönüyor.

Geçen hafta yaşanan Ayşe’nin Ömer ve Zehra’ya inanmadığı mahalle sahnelerinin ardından Ömer ve Zehra arasındaki problemler şimdilik çözülmüş görünüyor. Bir araya gelmelerinide büyük ihtimalle Ayşe sağlamıştır.

Zehra ve Ayşe bildiği gibi ortak olup bir şirket açmak istemekteydi. Zehra’nın yeniden şirkette görünmesi bu planın rafa kalktığını gösteriyor.Büyük ihtimalle bu işten vazgeçtiler ve Zehra şirkette işe başladı. Şirkette bir aşkın alevlenmesi de muhtemel görünüyor. Koray için iki aday var. Selin ve Özge. Senarist hangisini tercih ederse artık. Mahalledeki Canan’ı da unutmamak gerekir tabi.

Ömer ve Zehra arasındaki sorun çözüldüğüne göre şimdiden yeni sorunun ne olacağını merak etmiş durumdayım. Sezon finaline henüz çok var. Bu nedenle yakın zamanda yeni bir pürüz patlak verecektir vermezse dizi final yapar. Benim kişisel Tahminim Bahşende’nin hain planını devreye sokacağı ve araştırmaları sonucu Zehra’nın gerçek ailesinin Salim’de olmadığı ortaya çıkabilir. Bahşende’de bunu kullanabilir. ,

269. Bölümle ilgili henüz resmi bir özet yayınlanmadı. Setten tüyolar geldikçe sayfamızı güncellemeye devam edeceğiz. Yorum ve Tahminlerinizi belirtmeyi lütfen unutmayın. İyi Seyirler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir