Adını Sen Koy 270. Bölüm Özeti ve Tüyoları 26 Ocak 2018 Cuma Yaşanacaklar

Adını Sen Koy’da b, haftanın daha finaline geldik. Bu hafta finali ile birlikte dizide aksiyon yine artıyor. Müge’nin kaçırdığı Ayşe’yi kurtarmak için Zehra hayatını tehlikeye atıyor. Zehra’nın Ayşe’yi canı pahasına kurtarması acaba Ayşe’nin onu affetmesini sağlayacak mı ?

Ayşe gerçekleri kendisinden saklayan Nihat’a kızgındır. Fakat Müge’ni bu kadar tehlikeli olabileceği de aklına gelmemişti. Müge aklını tamamen kaçırmış görünmekteydi ve Ayşe’yi sürekli olarak Ömer ve Zehra’nın gözü önünde öldürmekle tehdit ediyordu.

Ömer ve Zehra ise Ayşe’nin Müge tartından kaçırıldığını ve hayatının ciddi tehlikede olduğundan emindir. Zor da olsa Müge’nin yerini buldular. Onların geldiğini farkeden Müge Ayşe ile birlikte çatıya çıktı ve Ömer ve Zehra’nın gözü önünde Ayşe’yi aşağıya atmayı amaçladı.

Ömer Müge’yi sakinleştirmek ve yanlış bişey yapmasını engellemek için sakin kalmaya çalışır ve konuşarak ikna etmeyi dener. Fakat Zehra Müge’nin nasıl bir deli olduğunu iyi bilmektedir. Müge’nin Ayşe’ye zarar vermesini önlemek adına hızlı davranmak zorunda olduğunun bilincindedir.

Zehra bir anlık boşluktan yararlanarak Müge’nin üzerine atlar. Ayşe’yi Mügenin yanından uzaklaştırmayı başarır. Yere düşen Ayşe’nin yanına Ömer hemen koşar. Ayşe iyidir fakat Müge bu kez Zehra’y saldırır. Zehra ve Müge boğuşurken bu defa Müge Zehra’yı aşağı atmaya çalışır. Her ikisi birden çatıdan düşerken Zehra son anda tutunmayı başarır. Fakat Müge onun kadar şanslı değildir

Bu olayın ardından Ayşe Zehra’nın onu ve Ömer’i ne kadar sevdiğini görmüştür. Zehra onun ve abisi için gözünü kırpmadan ölüme atılmıştır. Ömer’in Zehra’nın yanına değil de kardeşinin yanına ilk olarak koşması ise dikkat çeken başka bir konu. Hafta finalinin özetine dair sizlerde tahmin ve yorumlarınızı belirtmeyi lütfen unutmayın.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir