Adını Sen Koy 271. 272. 273. 274. 275. Bölüm Özeti ve Tüyoları

Star Tv’nin reyting rekortmeni günlük dizisi  Adını Sen Koy’da yeni bir hafta başlıyor.Müge’nin geri dönüşü ile dizide yine aksiyon tavan yapmıştı. Döner dönmez iş başı yapan Müge önce Ayşe’yi kaçırdı ardından Zehra’nın neredeyse ölümüne neden oluyordu. Zehra ise gösterdiği kahramanlıkla hem Ayşe’nin hem Zehra’nın kalbini fethetmeyi başarmıştı.

Adını Sen Koy 271. 272. 273. 274. 275. Bölüm Tüyoları ve 55. Hafta’da Yaşanacaklar

Adını Sen Koy’da yeni hafta sorunların çözüme kavuştuğu bir hafta oluyor. Özellikle geçen hafta herşeyi alt üst eden Ayşe’nin gerçekleri öğrenmesi Zehra’nın kahramanlığı ile çözüme kavuşmuş olacak. Kendisini kurtaran abisi ve karısının hem onu hemde birbirlerini ne kadar sevdiğini anlayan Ayşe sahte evlilik defterini kapatacak. Ayrıca Ayşe yargısız infaz yaparak Ömer ve Zehra’yı üzdüğü için pişmanlık duyacak.

Fakat Ayşe’nin kafasındaki soru işaretleride tamamen kaybolmuş değildir. Kendisine neden yalan söyledikleri ve bu yalanı neden bu kadar uzun süre devam ettirdikleri Ayşe’nin kafasında bir soru işareti olarak kalacak. Bu sırada Cevriye’nin evde olamamsı da Ayşe’nin dikkatinden kaçmaz ve Ayşe Cevriyeyi getirmek üzere Salim’in evinin yolunu tutar. Zehra’nın hakiki babası zannettiği Salim ile Ayşe çok iyi anlaşacaklar. Ömer ise gerçeği saklamaya devam edecek.

Ayşe çok mutlu olsa da son günlerde sürekli bayılması Ömer ve Zehra arasındaki problemlerin de rafa kalkmasını sağlayacak. Ömer bu vakti iyi değerlendirerek Zehra ile buzları tamamen eritmeye çalışacak.

Öte yandan Koray ve Özge arasında bir elektriklenme yaşanmaktadır. Özge Koray’ın özünde iyi bir insan olduğunu anlamaya başlar ve ona karşı daha yumuşak davranır. Ayrıca bir arada sürdürdükleri proje birbirlerine daha yakın olmalarına ve tanımalarını sağlayacak.

Bu sırada Koray Sabah ve Kerem arasındaki problemi de çözmek üzere devreye girer. Kerem  Sabah’tan kalmasını ve gitme demesini beklerken Sabah ise karışık duygular içerisindedir ve kararsızdır. Koray Sabah’a giderek Kerem’e kal demesini söyler.

Son olarak Cevriye ve Salim arasındaki yakınlaşmada devam edecek.Yanyana olmak için sürekli bahane uyduran ikili yavaş yavaş itiraf noktasına doğru gitmektedir. Adını Sen Koy yeni haftaya dair tüyolar geldikçe sayfamızı güncellemeye devam edeceğiz. Yorumlarınızı belirtmeyi lütfen unutmayın. İyi Haftalar…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir