Adını Sen Koy 271. Bölüm Özeti ve Tüyoları 29 Ocak 2018 Pazartesi Yaşanacaklar

Adını Sen Koy’da yeni hafta yeni heyecan dolu sahneler ile başlıyor. Reyting rekortmeni günlük dizi Adını Sen Koy’da geçen hafta heyecan dolu sahneler yaşanmış aksiyon yine tavan yapmıştı. Özellikle hafta finali oldukça heyecanlı geçmişti. Yeni haftanın ilk gününde yaşanacakları Adını Sen Koy 271. Bölüm Özeti’nde sizler için hazırladık.

Adını Sen Koy 271. Bölüm Tüyoları 29 Ocak Pazartesi Neler Olacak ?

Hafta finalinden sonra akıllara gelen ilk soru Müge öldü mü ? Henüz net olarak bilinmemekle birlikte hayatta olsa dahi uzun bir süre ortalıkta olmayacağı kesin. Zehra ise Ömer’in yardımı ile son anda tutunduğu yerden kurtulur. Zehra Ömer arasındaki sorunlar şimdilik rafa kalkmıştır. Ayşe’de Ömer ve Zehra’nın hem birbirlerini hem kendisini ne kadar sevdiğine ikna olmuştur.

Koray ile Özge arasındaki yakınlaşma ilerlemektedir. Koray Özge’ye destek olarak dikkatini çekmiştir. Bu sırada Bahşende Ayşe’nin üzüldüğünü görerek Nihat ve Ayşe’nin olanları haberdar etmemesinden dolayı epey bozulur.

Ömer’dende gereken yanıtları alamayan ve ilgi göremeyen Bahşende konakta giderek yalnızlaşmaktadır. Ömer ve Nihat daha sonra olanları anlatırlar ve Ayşe’nin kaçırıldığını ve Müge’nin yaptıklarını öğrenen bahçende olanlardan Nihat’ı sorumlu tutar. Nihat’a oldukça yüklenen Bahşende’ye Ömer müdahale eder.

Nihat’ın tüm zor zamanlarda Ayşe’nin yanında olduğunu söyleyen Ömer ona yüklenmemesini ister. Zehra ise yaşananlardan sonra duygusal olarak kötü hissetmektedir. Zira nede olsa ölümden dönmüş ve bir insanın çatıdan düşmesine neden olmuştur . Fakat bir taraftan da Ömer ile arasını düzeltmenin ve şirkette işe başlamanın mutluluğunu da yaşamaktadır.

Kerem’in gitmesini istemediğini söylese de bunu duyuramayan Sabah Kerem’in gitmesinin ardından mahallede kalmanın anlamı olmadığını düşünecek ve oda gitmeye karar verecek. Adını Sen Koy 271. Bölüm ile ilgili yeni tüyolar geldikçe sayfamızı güncellemeye devam edeceğiz. Yorumlarınızı belirtmeyi lütfen unutmayın.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir