Adını Sen Koy 272. Bölüm Özeti ve Tüyoları 30 Ocak 2018 Salı Yaşanacaklar

Adını Sen Koy 30 Ocak Salı günü 272. bölümü ile ekranlara gelecek.  Müge sorununun ortadan kalkmasının ardından bu hafta Zehra ve Ömer’in yakınlaşmalarını izleyeceğiz.  Adını Sen Koy’da Salı günü yaşanacaklara dair tüyoları Adını Sen Koy 272. Bölüm Özeti’nde sizler için hazırladık.

Ömer Zehra için güzel bir sürpriz hazırlar. Baş başa bir akşam yemeği yiyecek olan Ömer ve Zehra bu akşam için özel bir şekilde hazırlanırlar. Zehra bu yemekten memnun olsa da boşanma fikri kafasının bir köşesinde halen durmaktadır. Ömer ise kesin bir şekilde Zehra’dan ayrılmayacağını bir kez daha belirtir.

Zehra bu yemekte yaşanan yakınlaşmanın ardından fikrinin değişmesinden korkar ve boşanma işini hızlandırmak ister. Ömer bu sırada boşanma meselesini Ayşe ile konuşmaya karar verir. Zehra ise bu fikre karşı çıkar ve Ayşe’nin öğrenmesini istemez. Fakat bu tartışmaya Ayşe kulak misafiri olur ve aralarında bir problem olduğunu anlar. Buna müdahale etmek isteyen Ayşe bir evlilik terapisti çağırır ve Ömer ve Zehra Ayşe’nin baskısı ile terapistle görüşmek durumunda kalır.

Öte yandan Bahşende Ömer’i oldukça güzel bir kızla tanıştırır. Zehra’dan başkasını gözü görmeyen Ömer’e daha güzel bir kız getirerek aklını çelmeyi amaçlayan Bahşende’nin planı ters tepecek. Zehra bu güzel kızı kıskanacak ve Ömer’e trip atmaktan vazgeçecek.

Öte yandan Zehra şirketteki işine geri dönecek. Zehra’nın dönmesi ile Ömer’de uzun süredir gerekli ilgiyi gösteremediği şirket işlerine yoğunlaşacak. Zira Ömer şirketteki işleri bir an önce toparlaması gerektiğinin de farkındadır.

Zehra ve Ömer’in ardından Kerem ve Sabah’ın da arası düzelmeye başlar. Kerem gitme fikrinden vazgeçer. Fakat artık açık açık Sabah ile konuşması gerekmektedir yoksa bu kez Sabah mahalleyi terk edecek. Koray da Kerem’e baskı yaparak Sabah’a bir an önce açılmasını söyleyecek. En sonunda Kerem ve Sabah konuşmak için yüz yüze gelecek.

Adın Sen Koy ‘da 272. Bölüm ile ilgili yeni tüyolar geldikçe sayfamızı güncelleyeceğiz. Yorumlarınızı Belirtmeyi Lütfen unutmayın…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir