Adını Sen Koy 273. Bölüm Özeti ve Tüyoları 31 Ocak 2018 Çarşamba Yaşanacaklar

Adını Sen Koy’da heyecan kaldığı yerden devam ediyor. Ömer Zehra ile buluşmanın kolay yolunu bulmuştur. Ömer ve Zehra’nın sahte evlilik yaptığını öğrenen Bahşende hemen harekete geçmiştir. Güzel bir kız ile Ömer’i tanıştırarak aklını çelmeyi amaçlar. Fakat hesaplayamadığı bir şey vardır. Ömer’i güzel bir kızla tanıştırması Zehra’nın da kıskançlık damarının kabarmasına neden olacaktır.

Yaşanan olayların ardından Ayşe için  boşanma kararını rafa kaldıran Zehra yaşadığı kıskançlıkla boşanmayı tamamen unutacak. Kocasını kaptırmamak için elinden geleni yapmaya başlayacaktır. Zehra’nın bu durumunu farkeden Ömer hemen bu kıskançlık krizini kendisi için kullanmaya başlayacak.

Bahşen’denin planı tam tersi bir sonuç verecek ve Ömer ve Zehra tekrar yakınlaşmaya başlayacak. Zehra ve Ömer yeniden bir araya gelecek. Önümüzdeki 2 hafta boyunca çok keyifli sahneler yaşancağı tüyoları setten gelmiş durumda. Özellikle 295. Bölüm çekimlerinin büyük sürprizlerle dolu olduğu bilgisi geldi.

Kerem ve Sabah cephesinde de işler yoluna giriyor. Kerem gitmekten vazgeçer ve Sabah’a ilan-ı aşk etmeye karar verir. Kerm’in bu anında en büyük destekçisi Koray olurken Canan da Sabah’ın yanında olacak.

Çok istekli olmasalar da Ömer ve Zehra evlilik terapisti ile görüşmek durumunda kalcaklar. Ömer düğün sonrası yaşananlaı Ayşe’e söylemek isteyecek fakat Zehra buna karşı çıkacak. Bu arada Cevriye konağa dönmüştür fakat aklı halen Salim’de dir Salim Cevriye’nin hayatının geri kalanını geçirmek istediği insan olmuştur. Koray ve Özge arasında ile kıvılcımlar çakmaya başlamıştır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir