Adını Sen Koy 274. Bölüm Özeti ve Tüyoları 1 Şubat 2018 Perşembe Yaşanacaklar

Adını Sen Koya’da hafta finali yaklaşıyor.Ömer ve Zehra’nın evlilik terapisti ile görüşmesinin ardından yaşanacaklar merak konusu olmuş durumda. Acaba bu terapi onlara iyi gelecek mi ? Adını Sen Koy 1. Şubat Perşembe günü yaşanacaklara dair tüyoları Adını Sen Koy 274. Bölüm Özeti’nde sizler için hazırladık.

Evliliklerin yanında iş arkadaşlıklarıda Ömer ve Zehra için sorunsuz gidecek. Zehra bilindiği gibi holdingde işe başlamıştı. Öte yandan daha önce haberini verdiğimiz otel çekimleride tamamlandı. Özellikle bu sahnelerde yaşanacaklar oldukça merak ediliyor.

Otel çekimlerinin yapılmasının nedeni büyük ihtimalle bir iş gezisi. Zehra’nın şirkette işe başlaması ile şirket toplantıları ve gezilerinde yer almasıda muhtemel. Özellikle otelde resmi kıyafetler giymeleri bu ihtimali güçlendiriyor. Bunun bir tatil veya kaçamak olmadığını düşünüyoruz.

Bu sırada Özge ile Koray arasındaki yakınlaşma da tüm hızıyla devam ediyor. Uzun yıllar şirkete hizmet etmiş ve oldukça güven sağlamış olan Özge ‘nin yanı sıra Koray’ın da şirkette özel bir yeri bulunmakta. İlerleyen günlerde hem kendi aralarında hemde Ömer ve Zehra ile neler yaşayacaklarını bekleyip göreceğiz.

Tabi Bahşende Hanım’ı da es geçmemek gerek. Bahşende yeni planlarını yapmış ve harekete geçmeyi beklemektedir. Yeni planlarında kimleri kullanacağı da merak konusudur. Adını Sen Koy 274. Bölüme dair yeni tüyolar geldikçe sayfamız güncellenecektir. Yorumlarınızı belirtmeyi lütfen unutmayın. İyi Seyirler.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir