Adını Sen Koy dizisinde 56. haftada da heyecan devam ediyor. Adını Sen Koy 276. 277. 278. 279. 280. Bölümlerde yaşanacaklara dair sürpriz tüyoları sizler için hazırladık. İşte Önümüzdeki hafta yaşanacaklar.

Adını Sen Koy 276. – 280. Bölüm Özeti ve Tüyoları

Adını Sen Koy’da Cevriye’nin ardından Bahşende’de mahalleye gelir. Cevriye iyi niyeti ile Salim’in evine misafir olmuştu. Bahşende ise tam tersi. Tek amacı Zehra’nın hatalarını ortaya dökmek ve Ömer ve Zehra’nın  arasını açmaktır. Fakat Zehra’nın babasının zaten olanlardan haberi vardır ve Zehra bunun bedelini çoktan ödemiştir. Bahşende Salim’den umduğunu bulamasa da Zehra ile ilgili daha şey öğrenmek için Salim2in ağzını arar.

Bahşen’de Zehra’nın annesinin evi terkedip etmediğini merak etmektedir. Böylece bunu kullanarak Ömer’in Zehra’ya olan güvenini azaltmayı amaçlar. Fakat bu etkili olmayacaktır zira Ömer Sevim’in neden evden gittiğini de gayet iyi bilmektedir. Ayrıca onların Zehra’nın gerçek anne babası olmadığını bilmektedir.

Evlilik terapisti Ömer’in geçmişine inerek yaşadıklarını şu andaki ruh sağlığını etkilediğini ortaya çıkarır. Zehra’nın bunu öğrendikten sonra boşanma işinden vazgeçeceğini tahmin ediyoruz. Çünkü yapmazsa seyirciden tepki alacağı kesin. Bahşende’nin çevirdiği işler sonrası Zehra’nın Ömer’e beni bırak gideyim şeklinde bir cümle kuracağını öğrendik. Benim tahminime göre Bahşende Zehra’nın gerçek babasının Salim olmadığını öğrenecek ve Zehra’nın canını sıkacak.

Koray ve Özge yakınlaşması artık iyice ayyuka çıkacak. Özge Koray’ın iyi niyetinden ve yardımsever davranışlarından oldukça etkilenecek. Özge güzlü bir kz gibi görünse de hayatla ve maddi sıkıntılarla boğuşmaktan da yorulmuştur. Güvenebileceği ve hayatın yükünü paylaşacağı birini aramaktadır. Koray ve Özge ile ilgili bu hafta güzel sahneler izleyeceğimizi düşünüyorum.

Öte yandan Cevriye ve Salim’de iyiden iyiye yalınlaşmıştır. Her ikiside yalnızdır ve destek olacak bir hayat arkadaşına ihtiyaç duymaktadırlar. Son olarak Sabam ve Kerem arasında problemler de devam edecek. Sabah’ın aile meselesi yine iş açacak. Sabah bir kez daha Kerem’in ailesini bulmak için uğraştığını öğrenip çok sinirlenecek.

Yeni haftaya dair tüyolar geldikçe sitemize eklemeye devam edeceğiz. Yorumlarınızı ve gelecek haftaya dair tahminlerinizi belirtmeyi lütfen unutmayın. İyi haftalar…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir