Adını Sen Koy 275. Bölüm Özeti ve Tüyoları 5 Şubat 2018 Pazartesi Yaşanacaklar

Adını Sen Koy’da yeni bir haftaya daha merhaba diyoruz. Yeni haftada aldığımız tüyolara göre Ömer’in blöf zamanı başlıyor. Zehra’ya yalvarmanın sonuç vermediğini gören Ömer taktik değiştirecek. Zehra’nın kendisinden boşanamayacağına emin olan Ömer Zehra’nın bu inadını kırmak için boşanma teklifini kabul ettiğini söyleyecek.

Zehra’ya madem boşanmayı bu akar istiyorsun yapacak birşey yok diyerek blöf yapacak. Zehra ilk başta geri adım atmasa da içini büyük bir korku kaplayacak. Ömer’i kaybetme korkusu yaşayacak ve Ömer bunu kolaylıkla farkederek daha çok üzerine gitmeye başlayacak. İntikam sırasının kendisine geldiğini düşünecek.

Bu sırada Başende de boş durmayacak tabi. Zehra’nın ailesi hakkında söylediği yalanları suratına çarpmak üzere yeni bir plan yapacak. Zehra’nın yeni bir yalanını yakalayan Bahşende’nin bu kez hazırlayacağı plan ile ortalık oldukça karışacak. Bahşende tüm Kervancı ailesini Salim’in evinde bir akşam yemeğinde bir araya getirir. Burada sarfedeceği sözlerle ortaya pimi çekilmiş bir bomba bırakacaktır.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir