Adını Sen Koy 277. Bölüm Özeti ve Tüyoları 6 Şubat 2018 Salı Yaşanacaklar

Adını Sen Koy’da yeni hafta 277. bölümü ile devam ediyor. Bu bölümde Ömer’in mektubunu okuyacak olan Zehra herkese duygusal anlar yaşatacak. 6 Şubat Salı günü yaşanacaklara dair tüyoları Adını Sen Koy 277. Bölüm Özeti’nde sizler için hazırladık.

 

Adını Sen Koy 277. Bölüm Tüyoları ve Fragmanı

Ömer defalarca Zehra’ya boşanmayacağını söyler ancak Zehra boşanma konusunda ısrarcıdır. Ömer Zehra’ya beni sevmediğini söyle der fakat Zehra bunu söyleyemez. Ömer Zehra’nın kendisini ne kadar sevdiğini bilmektedir ve taktik değiştirmeye karar verir. Ömer büyük bir kumar oynar ve Zehra’ya boşanma teklifini kabul ettiğini söyler.Bunu duyan Zehra adeta şok geçirir ve ne diyeceğini bilemez. Bu korkuyu farkeden Ömer ise kumarı kazanmıştır ve blöf yapmaya devam edecektir.

Zehra babasının Ömer’i sevdiğini ve kızının onunla evli olmasından memnun olduğunu görünce çok üzülür. Çünkü kısa bir süre sonra boşanma davası olacak ve babası kızının Ömer’den boşanacağını öğrenecektir.

Bahşende’nin mahalleye gitmesi ve Zehra’nın ailesi ile görüşmesi hem Ömer’i hem de Zehra’yı çileden çıkartır. Ömer Bahşende’nin planının boşa çıktığını görmüştür. Fakat Bahşende’nin vazgeçmeyeceğini de anlamıştır. Bahşende konusunda birşeyler yapması gerektiğinin farkındadır.

Ömer ve Zehra’nın evlilik terapisti ile seansları devam etmektedir. Zehra Ömer’in neden kadınlara güvenmediğini ve annesi ile olan geçmişini artık net olarak öğrenmiştir. Kendisinin Ömer’in uzun yıllar sonra güvenmek için uğraştığı ilk kadın olduğunu anlar. Ömer bu nedenle kendisine güvenmekte sıkıntı çekmektedir.

Terapi seansları Zehra ve Ömer’e faydalı olmaya başlamıştır. İkisininde kafası çok karışıktır ve yavaş yavaş sorunların iç yüzünü anlamaya başlarlar. Fakat Zehra yine de Ömer ile bir ömür geçiremeyeceğini ve ömrünün sonuna kadar acı çekeceğini düşünmekten de kendini alamaz.

Adını Sen Koy 277. Bölüm’de yaşanacaklara dair tüyoları sizlerle paylaştık. Yorumlarınızı ve tahminlerinizi belirtmeyi lütfen unutmayın. İyi Seyirler…

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir