Adını Sen Koy 278. Bölüm Özeti ve Tüyoları 7 Şubat 2018 Çarşamba Yaşanacaklar

Adını Sen Koy Çarşamba günü 278. Bölümü ile izleyici karşısında olacak. Hafta ortasında yayınlanacak bölümde Zehra’nın kendisinden ayrılamayacağını fark edince yeni bir plan yapmıştır. 7 Şubat Çarşamba günü yaşanacaklara dair tüyoları Adını Sen Koy 278. Bölüm Özetinde sizler için hazırladık.

Adını Sen Koy 278. Bölüm Tüyoları ve Fragmanı

Ömer Zehra’ya kendisini kaybetme korkusunu yaşatmak için boşanma teklifini kabul ettiğini söyleyecektir. Ömer’in bu sözlerinden sonra Zehra büyük paniğe kapılır. Zehra Ömer olmadan yapamayacağının farkındadır.

Zehra Ömer’in boşanmayı kabul ettiğini söylemesinin ardından Ömer’in geçmişi ve kendisine olan güvensizliği ile ilgili yazdığı mektubu okuyacak. Fakat okuduğunda Ömer çoktan boşanmayı kabul etmiş olacak. Zehra’nın eli ayağına dolaşacak ve boşanmadan nasıl vazgeçeceğinin yollarını aramaya başlayacak. Fakat Ömer bunu kabul etmişken bunu nasıl yapacağını düşünmeye başlayacak.

Zehra artık net olarak Ömer’in kendisine olan güvensizliğinin nedeninin annesi olduğunu Ömer’in sözleriyle duymuştur. Sadece kendisine değil hiç bir kadına güveni olmadığını da öğrenmiştir. Hatta Ömer mektupta annesinin gitmesinin ardından güvenebildiği tek kadının Zehra olduğunu yazmıştır. Bu sözler Zehra’yı çok duygulandırır.

Öte yandan Koray hemşirenin yardımıyla Sabah’ın annesini bulmada oldukça mesafe kaydetmiştir. Koray^ın Özge ile atışmaları da devam eder. Özge her defasında konuşmak için gelen Koray’ı terslemektedir.

Ömer ve Zehra’nın dava günü de belli olur. Zehra mahkeme gününden önce bu boşanma işini bitirmenin yollarını düşünmeye başlar. Fakat bunu nasıl yapacaktır. Ömer’e gidip boşanmaktan vazgeçtiğini söylemesinin imkanı yoktur. Ömer ise bu sırada Bahşende’nin planından haberdar olmuştur. Ömer’in bu planı önlemek için ne yapacağı merak konusudur.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir