Adını Sen Koy’da bir hafta finaline daha yaklaşırken yaşanacak yeni gelişmelerle karşınızdayız. Özellikle mahalle çekimlerinin ardından nasıl gelişmeler yaşanacağı büyük merak konusu. 8 Şubat Perşembe günü yaşanacaklara dair tüyoları Adını Sen Koy 279. Bölüm Özeti’nde sizler için hazırladık.

Ömer ve Zehra’nın arasını düzeltmek için Ayşe’nin baskısıyla konağa gelen evlilik terapisti bir takım yönlendirmelerde bulunmuş ve Ömer ve Zehra’nın geçmişse inerek sorunların ortaya çıkmasını sağlamıştır. Hem Ömer hem de Zehra’nın geçmişinde yaşadığı sorunların farkına varması ve bunlarıda bir mektupla kağıda dökmesi ikisi içinde iyi olmuştur.

Adını Sen Koy 279. Bölüm Özeti’nde perşembe günü izleyeceklerimiz de Ömer ve Zehra geçmişleriyle yüzleşmeye devam edecekler. Bir çok ailevi sorunu bir arada yaşayan Ömer ve Zehra çifti onlara anne ve babalık yapan bir çok iyi kalpli büyüğü sahip olsalarda gerçek anne babanın yerinin dolması elbette imkansız.

Bilindiği gibi Bahşende konaktan uzaklaşıp mahalleye gitmiş ve Salimle konuşmuştu. Burada umduğunu bulamayan Bahşende yeni planlar peşindedir. Salim’in kafası Zehra ve Ömer’in yüzünden zaten karmakarışıkken bir de  Cevriye arasında başlayan duygusal yakınlaşmanın nasıl sonuçlanacağı da henüz netlik kazanmamış durumda.

Öte yandan yeni fragman da yayınlandı ve oldukça ilginç sahneler göze çarpmakta. Salim’i müteahhit Abidin Cevher’in adamları darp ediyor. Bunu öğrenen Ömer Abidim’in mekanını basarak onu ve adamlarını bir güzel benzetir. Sen kimsin sorusuna ise “oğluyum” cevabını vermesi dikkatten kaçmıyor elbette. Fragmanın sonunda ise Zehra halen boşanmak istediğini babasına söylüyor. Yani bu hafta boyunca boşanma lafından kurtulamayacağımızı da öğrenmiş oluyoruz.

Yeni tüyolar geldikçe sayfamızı güncellemeye devam edeceğiz. Yorumlarınızı belirtmeyi lütfen unutmayın. İyi seyirler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir