Adını Sen Koy 281. – 282. – 283. – 284. – 285. Bölüm Özeti ve Tüyoları

Adını Sen Koy’da nihayet sevgililer günü haftasına gelmiş bulunuyoruz. Bu hafta başında artık Zehra ile Ömer sonunda barışacaklar. Benim tahminim arada gizli saklı hiçbirşeyi kalmayacak. Sezon başında öncelikle sahte evlilik gerçeğe döndü. Daha sonra Ayşe’nin gerçekleri öğrenmesi ile gizli kalan birçok şey de açığa çıkmış oldu.

Net olarak söylenmese de Zehra ve Ömer arasındaki tüm sorunlar eriyip gitmiş oldu. En önemli problem Ömer’in annesinin terketmesiyle hiç bir kadına güvenmemesiydi. Bu hafta Zehra’nın Ömer’in mektubunu okuması ile bu sorunda çözülecek. Zehra ve Ömer barıştıktan sonra önlerinde hiçbir problem yalan dolan ve sır kalmayacak.

Bu hafta ortasında artık uzun zamandır beklediğimiz güzel sahnelere kavuşacağız. Ne kadar uzun sürer orası bilinmez. Hafta finalinde yine her şey alt üst olabilir. İlerleyen haftalarda Zehra’nın gerçek ailesi sorunu gündeme gelecek ve Ömer’in annesinin gidiş nedeni ve nerede olduğu gibi sorunlar bizleri bekliyor. Tabi bunlar için daha zaman var biz bu haftaya bakalım.

Müteahhit Abidin sorunu gizemli bir hal alacak. Abidin’in durduk yere Canan’ı bulması saçma. Büyük ihtimalle birinin adamı çıkacaktır. Bahşende’nin planının bir parçası olabilir mi ? Neden olmasın. Fakat o zaman Salim’e neden zarar vermek istediği ve bunun Zehra ve Ömer ile ne alakası olacağı soruları gündeme gelecektir.

Öte yandan gelen tüyolara göre Salim ile Ömer bir plan yaparlar. Normal şartlarda Zehra babasına boşanmak istediğini kolayca söyleyemez. Zehra’nın gidip ben boşanmak istemiyorum demesinin altında başka bir iş var. Ömer Salim ile Zehradan önce konuşarak Zehra’ya haksızlık ettiğini kabul edecek ve defalarca kez özür dilediğini aktaracak. Salim Ömer’e hak verecek ve affetmenin önemi ve ona bir şans vermesi konusunda Zehra ile konuşarak evliliği kurtaracak. Daha önce dediğim gibi Zehra babasına uzun süre yalan söylemesine rağmen babası onu affetmişti.

Özge ve Koray aşkı yakın zamanda canlanacak. Fakat Özge’de bir problem var gibi görünüyor. Kendi ayaları üzerinde duran Özge varlıklı kadınlara karşı davranışlardan dolayı bir komplekse  girmiş olabilir. Fakat henüz Koray’ın zengin bir aileden geldiğini bilmiyor ve öğrendiğinde ne yapacağı merak konusu. Özge’nin kötü bir karaktere dönüşmemesini umuyorum.

Sabah ve Kerem’e gelirsek , Sabah Keremden kaçmaya bir süre daha devam edecek. Kerem’in aşkını itiraf etmesinden dolayı heyecanla karışık bir korku yaşamakta. Kerem ise acele etmeyecek. Henüz oda cesaretini tam anlamıyla toplayamamış durumda. Canan ise bu konuda onu yüreklendirmek için yanında olmaya devam edecek.

281. – 285. bölümlere dair tüyolar geldikçe sayfamız güncellenecek. Özet ve dizi ile ilgili yorumlarınızı belirtmeyi lütfen unutmayın. İyi Haftalar.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir