Adını Sen Koy 282. Bölümü ile ekranlara geliyor. Star Tv’nin sevilen günlük dizi Adını Sen Koy’da bilindiği gibi evlilik terapistinin yazdırdığı bir mektup vardı. Hatırlayacağımız üzere Ömer annesinin kendisini terk ettiği ve bu nedenden ötürü kadınlara güvenemediğini bu mektupta anlatmıştı. İşte o mektup sonunda ortaya çıkıyor. Zehra bu mektubu okuyarak Ömer’in geçmişi ve kadınlara olan güvensizliğinin nedenini bu mektubu okuyarak öğrenecek.

Öte yandan Zehra Bahşende’nin sözlerine sorgusuz inanarak büyük bir hata yapmaktadır.  Bahşende Zehra’ya bir boşanma sözleşmesi uzatarak okumasını ve imzalamasını isteyecek. Ömer tarafından yazıldığını söyleyecek olan Bahşende Zehra’yı kandırmayı başaracak.

Boşanma sözleşmesini okuyacak olan Zehra , Ömer’den ayrılmakla ne kadar doğru bir karar verdiğini düşünecek. Zehra sözleşmenin içeriğinde yazanlardan ötürü Ömer’in halen kendisini para avcısı olarak gördüğünü düşünecektir. Bu nedenle boşanma hususunda da ısrarcı olacak. Ömer’in kendisine çektirdikleri gibi Zehra’da boşanma ısrarı ile Ömer’e büyük sıkıntılar yaşatacak.  Ömer ise boşanmamak çin elinden gelen herşeyi yapacak.

Zehra’nın babası Salim’de boşanma kararına sıcak bakmayacak ve evliliğini kurtarması yönünde Zehra’ya tavsiyede bulunacak. Zehra büyük bir ikilem içinde kalarak ne yapacağını bilemez bir hale gelecek. Boşanması ayrı Ömer ile kalması ayrı dert. Neyseki bu sırada terapistin yazdırdığı mektup imdada yetişecek.

Öte yandan Cevriye’de Zehra ve Ömer’in boşanacağını öğrenmiş ve Zehra’nın bunu babası ile paylaştığını duymuştur. Soluğu Salim’in yanında alan Cevriye ondan boşanma kararını engellemek için yardım ister. 14 Şubat günü Ömer ve Zehra’nın romantik bir akşam geçireceğini söylemiştik. Büyük ihtimalle Salim ve Cevriye’nin planı işe yarayacak ve 14 Şubat günü bizleri romantik sahneler bekleyecek. Sizlerde tahmin ve yorumlarınızı belirtmeyi unutmayın. İyi haftalar.

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir