Adını Sen Koy’da sevgililer günü nihayet gelip çattı. Günler öncesinden sizlere sevgililer günü romantik sahnelerle dolu olacağını söylemiştik. 14 Şubatta bizleri bekleyen sürprizlere göz atalım. Adını Sen Koy 283. Bölüm Özeti ve bu romantik günde yaşanacaklara dair tüyoları sizler için hazırladık.

Adını Sen Koy 283. Bölüm Özeti. Sevgililer Günün’de Neler Olacak ?

Zehra ve Ömer arasında yaşananları sonunda Salim’de öğrenmiştir. Zehra ile konuşan Salim kızına evliliğine sahip çıkmasını salık vermiş ve kocasının yanına gitmesini istemiştir. Salim’den istediği gibi destek bulamayn Zehra eve döner . Konakta Bahşende’nin uğraşları ile boşanma havası iyiden iyiye kendini gösterektedir.

Ömer ve Zehra’nın birbirlerini ne kadar sevdiğini en iyi bilenlerden biri Cevriye’dir. Aralarını yeniden düzeltmeyi kafasına koyan Cevriye bir plan yapar. Salim’in de yardımını alacak olan Cevriye Zehra ve Ömer için romantik bir akşam yemeği ayarlar.

Bu yemeğin dağ evindemi veya başka bir yerde mi olacağını bilmiyoruz. Cevriye mutlaka ince düşünülmüş güzel bir sürpriz hazırlamıştır. Ömer ve Zehra büyük ihtimalle konuşup yanlış anlaşılmaları giderecektir. Böyle bir akşamda tartışma ve gözyaşı olursa bu izleyicinin hiç hoşuna gitmeyecektir. Bu nedenle bolca romantik sözler duyacağımızı düşünüyorum.

Adını Sen Koy 283. Bölüm Özeti’ni sizlerle paylaştık. Bu özel güne ait tahmin ve yorumlarınızı sizlerde mutlaka belirtin. İyi seyirler…

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir