En sevilen günlük dizi Adını Sen Koy’da perşembe günü yayınlanacak olan 284. Bölüm’ün özeti ile sizlerleyiz. Bilindiği gibi Zehra boşanma konusunda babasından destek almayı ummuş fakat babası ona evliliğini kurtarmasını söylemişti. Söylediklerinde oldukça haklı olan Salim her evlilikte iniş ve çıkışların olabileceğinden bahsetmişti. İlk yaşanan zorlukta boşanma kelimesini kullanmak mücadeleden kaçmak anlamı taşımaktan başka birşey değildi. Salim kızına verilecek en iyi tavsiyeyi vermiştir.

Ömer ise Zehra’yı vazgeçirmek için vargücüyle çabalamaktadır. Zehra’nın kafasında ise sürekli babasının sözleri yankılanır. Güzel olanı bozmak kolaydır. Ömer güzelliği hak ediyor. Ona bir şans daha ver sözleri halen Zehra’nın kulaklarındadır. Zehra ise hayatında hiç olmadığı kadar büyük bir ikilemin içine düşmüştür.

Çarşamba günü yaşanan romantik akşam yemeğinin ardından neler olacağını bizler de çok merak ediyoruz. Acaba bu güzel sahneler sevgililer günü sonrası da devam edecek mi bekleyip göreceğiz.  Adını Sen Koy 2284. Bölüm ile ilgili özet yayınlandığında bu sayfadan güncelleyeceğiz. Sizler de tahminlerinizi yazmayı lütfen unutmayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir