Adını Sen Koy 286. – 287. – 288. – 289. – 290. Bölüm Özeti ve Tüyoları

Adını Sen Koy’da heyecan dolu bir hafta daha başlıyor. Çekimi tamamlanan 58. haftaya dair sizlere bir kaç tüyo hazırladık.  Yeni haftada Adını Sen Koy dizisinde yaşanacaklara dair tüyolar Adını Sen Koy 286 – 290. Bölüm Özeti’nde sizlerle. Daha önceki özetlerde sizlere mahkeme çekimleri yapıldığına dair bazı tüyolar vermiştik. Mahkeme süreci bu hafta başlayacak. Buda boşanma konusunda Zehra’nın ısrarının devam ettiğini gösteriyor. Bu durum Zehra’cıları bile kızdıracak gibi görünüyor.

Babasından destek göremediği halde Zehra boşanma isteiğini sürdürüyor. Bu gün yarın vazgeçecek derken Zehra dava sürecini başlatıyor. Ömer Zehra’yı boşanma ısrarından vazgeçiremeye çalışana kadar mahkeme günü gelip çatıyor. Ömer boşanma konusunda Zehra’yı vazgeçirmek için elinden geleni yaparken mahkemeye çıkmak oldukça zoruna gider. Mektup Zehra’nın eline geçeene kadar bu durum devam edecek gibi görünüyor. Zehra ancak mektubu okuduktran sonra geri adım atmaya başlayacak.

Öte yandan Ömer’in annesi ile ilgili konular Zehra ve Ömer’in barışmasının hemen ardından başlayacak. Tam herşey bitti Ömer ve Zehra’nın  arası artık düzeldi derken Jülide Zehra’ya ulaşacak. Yıllar önce Bahşende’nin baskılarına dayanamayarak evi terk etmiştir. Çocuklarına çok düşkün olsada kocasına yalan söyleyerek  onunla parası için evlendiğini söylemiş ve evden ayrılmıştır. Aslında eşi ve çocuklarının hayatını kurtarmak için bunu yapmıştır.

Jülide başlarda Ömer ve Ayşe ile yüzleşmeye cesaret edemez ve verecekleri tepkiden çekinir. Jülide’ye ilk destek olacak kişi ise evin çalışanı Hediye olacak. Daha sonra Zehra’nında Jülide’ye destek olmak istemesi ile işler karışacak. Annesi konusunda çok hassas olan Ömer’in bu konuya tepkisi oldukça sert olacak. Zehra yine olmadık işlere burnunu soktuğunu düşünen Ömer çok sinirlencek. Jülide’nin dönüşünden Bahşende ise son derece rahatsızdır.

Koray ve Özge ilişkisinde ise oldukça büyük mesafe katediliyor. Koray Özge’nin ailesinin zengin olmadığını  ve aldığı para ile ailesine destek olduğunu öğrenecek. Bu durum Koray’ın çok hoşuna gidecek. Koray’dan etkilenmeye başlayan Özge ise bir süre daha onun yanına yaklaşmasına izin vermeyecek. Özge için ailesi herşeyden önemlidir ve bir ilişkiye ayıracak zamanı yoktur.

Sabah ve Kerem ise işerini büyütmek için ortak olma kararı alacaklar. İlerleyen haftalarda beraber çalıkşmaya başlayacaklar. Bakalım bu durum ilişkilerini nasıl etkileyecek. 58. haftaya dair tüyoları sizlerle paylaşmaya çalıştık. Yorumlarınızı belirtmeyi lütfen unutmayın. İyi Haftalar…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir