Adını Sen Ko’da bir haftanın daha finaline geldik. Adını Sen Koy 290. Bölüm’de yaşanacaklara dair tüyoları 23 Şubat özetinde sizler için hazırladık. Bu hafta işlerin yoluna girme başladığını  görüyoruz.

Haftanın son gününde Zehra’nın Ömer’in annesi Jülide ile görüşmesinin ardından kafasındaki  bir çok soruya cevap aldığını göreceğiz.  Ömer ise şu an annesini kesinlikle görmek istememektedir. Jülide ise Ömer’i göremese de Zehra ile konuşmaktan ve Ömer ile birbirlerin  i ne kadar sevdiklerine yakından şahit olmaktan dolayı mutludur.

Bir kez daha başarısız olan ve Jülide ile Zehra’nın buluşmasına engel olamayan Bahşende ise artık iyiden iyiye sinirlenmiş ve bunu dışa vurmaya başlamıştır. Bahşende’nin Jülide ile yüzleşip yüzleşmeyeceği ise merak konusudur. Bunun yanıtını önümüzdeki hafta öğreneceğiz.

Hafta finalinde bizleri berkleyen bir gelişme daha olacak. Koray ve Özge arasındaki buzlar eriyecek. Kerem ve Sabah’ın arasını bozan İdil gibi bir karakterin gelmeyeceğini umuyorum. En azından onların bir süre mutlu olması iyi olacak. Haftanın finaline dair tüyolar bu şekilde. Sizlerde yorum ve tahminlerinizi belirtmeyi lütfen unutmayın.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir