Adını Sen Koy 291. – 292. – 293. – 294. – 295. Bölüm Özeti ve Tüyoları

Adını Sen Koy yeni bir hafta ile ile sevenlerine merhaba diyor. 58. Haftada dizide heyecan kaldığı yerden devam edecek.  Bu hafta yine Zehra için zor geçecek. Bahşende gider ayak yapacağını yapar. Zehra’nın Jülide ile iş yaptığını öğrenince Zehra’yı bırakıp Jülide’ye saldırmaya başlar.

Jülide hem Bahşende ile mücadele ederken diğer taraftan zor evlendiği kocasının basıları ile uğraşmaktadır. Jülide ve Zehra 2. kez görüşücekler. İlk görüşmeleri hatırlayacağımız gibi Ömer nedeniyle yarım kalmıştı. Zehra Jülide ile konuştuğunu Ayşe’ye anlatmaya karar verir fakat bu pekde kolay olmayacaktır. Jülide çocukları ile görüşmesinin imkansız olduğunu Zehra’ya söylese de Zehra en azından Ayşe ve Jülide’yi bir araya getirmek istemektedir.

Bahşen’de Ömer’e giderek Zehra’nın gizlice Jülide ile görüştüğünü söyler ve Jülide’nin Zehra’nın kafasını karıştırmak için uğraştığını idda eder. Bu durum elbette Ömer’i çileden çıkartır. Zehra boşanmalarına Jülide’nin engel olduğunu bir türlü anlatamaz. Bahşende ise bu fırsatı kaçırmak niyetinde değildir. Ömer’in kafasını karıştırmak için elinden geleni yapar.

Bu sırada Zehra Ayşe tarafından hiç beklemediği bir tepkiyle karşılaşır. Ayşe en az Ömer kadar serttir eve kendisinin annesi olmadığını ve onu hiç ilgilendirmediğini söyler. Bu durum Zehra’yı çok şaşırtır.

Öte yandan Özge kendini Koray’a affettirmenin yollarını aramaktadır. Koray’a karşı haksızlık yaptığını farkeden Özge yine de Koray’ın anlayışlı davranması sonucu ondan bir kez daha etkilenir. Koray Özge’ye fakir bir aileden gelmenin utanılacak birşey olmadığını anlatır.

Hamiyet Cevriye’nin Salim’e karşı hislerinin farkında olmasa da Şükran Cevriye’nin davranışlarından Salim’in biriyle evlenmesinden rahatsız olduğunu farkeder. Cevriye ise Salim’i ne kadar kıskandığının farkına varmıştır. Şükran bu durumu Zehra’ya anlatıp anlatmayacağı merak konusudur. Nihat halasının evlenmesine ne tepki verecektir ?

Bu sırada Kerem İdil yüzünden Sabah’ı üzdüğünün farkındadır. Sabah ise İdil tehlikesinin farkına varmış ve harekete geçmesi gerektiğini anlamıştır. Kerem Sabah’ı üzmemek için İdil ile mesafeli olmaya karar verse de bunda pek başarılı olamayacaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir