Adını Sen Koy 291. Bölüm Özeti 26 Şubat Pazartesi Neler Olacak ?

Adını Sen Koy’da yeni hafta yeni sürprizlerle beraber geliyor. Zehra ve Ömer arasında yeni gelişmeler yaşanacak. Ömer Zehra’ya yakınlaşmak için here fırsatı değerlendirmekten geri kalmayacak. 26 Şubat Pazartesi yaşanacaklara dair tüyoları Adını Sen Koy 291. Bölüm Özeti’nde sizler için hazırladık.

Ömer’in hastalanması sonrası Zehra dudaklarıyla alnına dokunup ateşini kontrol etmişti. Ömer Zehra’yı kendine yakınlaştırmak için hiç bir bahaneyi kaçırmak istememektedir. Zehra’nın Ömer’e bitki çayı hazırlaması ikisinide geçmişe götürmüştür. Zehra’nın bu davranışları Ömer’i çok mutlu etmiştir.

Öte yandan Jülide Zehra’yı aramış ve acilen görüşmeleri gerektiğini ve çok önemli anlatacakları olduğunu söylemiştir. Pazartesi Zehra ve Jülide görüşmesi merakla beklenirken Zehra’nın Jülide’den özellikle Ömer hakkında öğrenecekleri onu çok şaşırtacaktır. Jülide’nin söyleyecekleri sonucu Zehra’nın neler yapacağı merak konusudur.

Cevriye Salim ile konuşmak üzere dükkanına gider. Onu çalıştığı yerde görerek hakkında daha fazla şet öğrenme niyetindedir. Daha sonra Salim’i konağa davet etmiş ve kendi yaşadığı ortamı da ona göstermeyi amaçlamıştır. Aynı zamanda Salim ile Zehra’yıda görüştürmüş olacaktır.

Salim’in konağa gelip gelmeyeceği merak konusudur. Fakat gidişat ileride yeni bir yuva kurulacağını göstermektedir. Bu konuda Cevriye’nin nasıl adımlar atacağını ilerleyen bölümlerde göreceğiz. İdil yaptığı planın işlemesinden dolayı mutludur. İleride İdil ve Sabah arasında çok daha yoğun çekişmeler olması kavgaya varan tartışmaların yaşanması muhtemel görünüyor. Kerem’in bu yaşananlara tepkisi bakalım ne olacak ?

Fragmanda göreceğimiz üzere Jülide Zehra’ya olan biten herşeyi anlatmakta. Yaşananlardan kendini suçlayan Jülide Ömer’in küçük yaşta çok büyük travmalar yaşadığını söylemekte. Jülide’den öğrendikleri Zehra’yı çok şaşırtır ve Ömer’e fazla yüklendiğini farkedip vicdan azabı çekmeye başlar. Adını Sen koy 291. Bölüm Özeti’ni sizlerle paylaştık. Yorumlarınız belirtmeyi lütfen unutmayın.

Adını Sen Koy 291 – 292. Bölüm Fragmanı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir