Adını Sen Koy haftanın son gününde 295. Bölümü ile ekranlara geliyor.  Hafta finalinde bizleri yine ufak sürprizler bekliyor olacak. Takip edildiğinin farkına varacak olan Zehra bunu kimin yaptığını ve çekilen resimleri ne amaçla kullancağını öğrenmek isteyecek.

Zehra bilindiği gibi Ömer’den habersiz bir iş damı ile bir araya gelmiş ve bunu öğrenen Ömer kıskançlıktan deliye dönmüştü. Daha sonra Zehra Ömer’e işin aslını anlatmış ve iş planlarından bahsetmişti. Ömer biraz rahatlamış görünse de Mehmet Karataş denen adamı pek gözü tutmamıştı. Zehra’ya güvense de Mehmet denen adama güvenmeyen Ömer’in bu iş görüşmeleri rüyalarına girmeye başlamıştır. Ömer Zehra’yı üzmeden onu Mehmet Karataş’tan korumak için kıvranmaya başlayacak. Zehra ise sürekli Mehmet Bey’i överek adeta yangına körükle gidecek. Ömer’in kıskanması Zehra’nın oldukça hoşuna gitmektedir. Fakat Jülide meselesinin ortaya çıkmasına da az kaldı. Zehra’nın eğlenceli günleri yakında sona erecek diyebiliriz.

 

Aysel ve Salim sonunda yan yana gelecekler. İkiside birbirlerini nazikçe reddetse de Aysel’in dizide rolünün artacağını öğrendik. Yani ilerleyen günlerde Salim ve Aysel yakınlaşacaktır. Ömer ile birlikte Cevriye’nin de kıskançlıkları yakındır. Bu sırada Kerem İdil’in uzaklaşması gerektiğini düşünse de onu neden gönderemediği merak konusudur.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir