Adını Sen Koy 296. – 297. – 298. – 299. – 300. Bölüm Özeti ve Tüyoları

Adını Sen Koy’da 60. hafta çekimleri de tamamlandı. Bu hafta özellikle diziye yeni dahil olan Mehmet Karataş adlı iş adamı ve Ömer’in Zehra’dan onu kıskanması damga vuracak gibi görünüyor. Mehmet Karataş yurtdışı bağlantılı bir ticaret firmasının başındadır ve Zehra’nın yaptığı tasarımları çok beğenmiştir. Bunları hayata geçirip yurt dışına ihraç etme planını yapan Mehmet Karataş Zehra’yı yurtdışında bir fuara götürmeyi teklif eder.

 

Fakat Ömer’in gözü Mehmet Karataş’ı hiç tutmamıştır ve Zehra’yı kıskanmaya çoktan başlamıştır bile. Aslında bu yurt dışı gezisi Ömer ve Zehra için yaşayamadıkları balayıyı yaşama fırsatıdır. Fakat Ömer’in Zehra’yı kıskanması güzel vakit geçirmelerini engelleyecektir.

Yeni haftadaki diğer tüyolara gelecek olursak Ömer Zehra ve Jülide’nin görüştüğünü öğrenecek. Başlarda çok sinirlense de Ömer’de Ayşe gibi kafasındaki sorulara cevap bulma isteği ağır basacak ve annesi ile oturup konuşmaya karar verecek.

 

Mehmet Karataş’ın davet ettiği fuara Ömer ve Zehra birlikte gitme kararı alırlar. Fakat bu durum Mehmet Karataş’ın pek hoşuna gitmeyecektir. Fakat yine de Zehra için bunu kabul etmek durumunda kalacak. Ömer ile Mehmet Karataş arasında ufak atışmalar ve laf çarpmaları başlayacak. Zehra’yı Ömer’in gölge gibi izlemesi Mehmet Karataş’ın pek hoşuna gitmese de Zehra kıskanılmaktan dolayı memnundur.

Salim ile Cevriye arasında yeni olaylar gelişmektedir. Salim’in Aysel’i reddetmesi ile Cevriye harekete geçme kararı alacaktır. Salim’e olan hislerini hissettirmek için uğraşmaya başlar. Salim ve Cevriye arasında ilerleyen günlerde bizleri hareketli günler bekliyor diyebiliriz. Bakalım bu durum ne ile sonuçlacak.

Sabah ve Kerem ise İdil nedeniyle sıkıntılı zamanlardan geçmektedir. İdil samimi tavırlarını iyice artırmış ve Sabah’ı iyiden iyiye kızdırmaya başlamıştır. Sabah bu durumdan duyduğu rahatsızlığı Keem’e hissettirmek için elinden geleni yapmaktadır. Ancak Kerem İdili’i istese de gönderemediği için Sabah2ın tavırlarına katlanmak durumundadır.

Elimizi ulaşan bir diğer tüyoda ise diziye Sabah’ın babası rolünde yeni bir karakter dahil olacak. Kerem’in bulmak için büyük çaba sarfettiği zaman zaman Sabah ile arasının açılmasına neden olan ailesinden Sabah’ın babasını yakın zamanda dizide göreceğiz.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir