Adını Sen Koy 296. Bölüm Özeti 5 Mart Pazartesi Neler Yaşanacak ?

Adını Sen Koy’da Jülide kızını görmeyi çok istemesine rağmen kendinde bir türlü o cesareti bulamamaktadır. Çocukları tarafından hiçbir zaman affedilmeyeceğini düşünen Jülide kızına kavuştuğu günü hayal etmektedir. Zehra ise Jülide’yi cesaretlendirir ve Ayşe’nin onu görmek istediğinden bahseder. Bu sözleri duyan Jülide kızının karşısına çıkmak üzere cesaretlenir. Ayşe’nin karşısına çıkmaya karar verir.

Jülide ise annesine kızgındır ve Zehra’nın onunla konuşmasından sonra karmaşık duygular içine girmiştir. Annesi ile görüşmeyi çok istese de diğer taraftan onu bir türlü affedememektedir. Çocuklarını bırakarak başka bir adama giden bir anneyi affetmek onun için kolay değildir.

Zehra ise iç yüzünü merak ettiği bu terketme olayını aydınlatmak istemektedir. Neden Jülide bu kadar sevdiği çocuklarını terketmiştir. Jülide bu sırrı sonsuza kadar saklama niyetinde olsa da Bahşende adamlarına Zehra’yı izletmeye devam eder. Jülide ve Zehra’nın görüştüğünü Bahşende adamlarından gelen fotoğraf ile öğrenecektir. Bahşende’nin bunu Ömer’e söyleyip söylemeyeceği ise şimdilik merak konusudur.

Öte yandan Koray ihale ile ilgili hataları Özge’nin yaptığını ispatlar. Özge’nin bunu enden yaptığını onun bir casus olup olmadığını merak eder. Özge acaba Koray’a şirketi devrettiğini söyleyecek midir ? Koray bunu öğrenirse nasıl bir tepki verecektir ?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir