Adını Sen Koy 297. Bölüm Özeti 6 Mart Salı Neler Yaşanacak ?

Adını Sen Koy’da yeni haftada Ayşe’nin anne hasreti son bulacak. Sabah kadar gözüne uyku girmeyen Ayşe nihayet annesinin karşısına çıkacaktır. Annesine sorulacak tüm soruları sorma kararı alır. Çok üzgün olan Zehra Ayşe’nin annesi ile görüşmeyi kabul etmeyeceğini sanarak bunu Jülide’ye nasıl söyleyeceğini kara kara düşünmektedir.  Zehra’yı tek başına gören Jülide Ayşe’yi göremeyince çok üzülür. Fakat ona hak vermektedir. Bunun yüzünden ona kızgın yada küs değildir.

Zehra Jülide’ye giderek zor da olsa Ayşe’nin onunla görüşmeyi kabul etmediğini söyler. Tam bu sırada Ayşe koşarak annesini kucaklar. Uzun uzun sarılarak özlem giderdikten sonra konuşacak çok sayıda konu ve soru cevap vardır. Bahşende Zehra’yı yine adamlarına izletmektedir. Nihayet adamları Jülide ve Zehra’nın fotoğraflarını çekerek  Bahşende’ye götürürler. Bahşende fotoğrafta Jülide’yi görünce adeta şok olur.

Zehra ile yüz yüze gelen Bahşende Jülide ile görüşmesini yüzüne vurarak Zehra’ya hesap sormaya başlar. Bahşende’nin açıkça tehdit etmekten çekinmediği Zehra Ömer’den gizli iş çevirdiği için yine zor durumda kalacaktır.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir