Adını Sen Koy dizisi sonunda 2. sezona başladı. 17:15’den 18:50’ye kadar izleyici en güzel Adını Sen Koy bölümlerinden birini izledi. Yaklaşık 80 Dakika izleyici karşısında duran yapım ilk bölüm olarak benden tam not aldı. Senaryo olarak beklentilerimi karşılamasa da yeni sezon romantizm olarak bizleri doruklara çıkardı.

Adını Sen Koy’un ilk bölümünde ben dizimizi eleştirecek hiç bir şey bulamadım; Salim’in yeni evi bile resmen kalite atlamıştı; restore  edilmiş konakta adeta parlıyordu; Cevriye teyze çok gençleşmiş ve güzelleşmişti. En güzeli de Adını Sen Koy’un yeni sezonunda şuana kadar hiç kötü karakter görülmedi dizide ancak çok yakında Ömer yine başını belaya sokmayı başaracak. 

Peki Adını Sen Koy’u Star Tv’de görüpte ilk defa izleyen izleyici sizce bu bölümü beğenmiş midir? Adını Sen Koy şans eseri kanalları gezerken bir kaç dakika kendisini izleyen izleyicileri ilk bölümü ile kendine bağlaya bilmiş midir?

Adını Sen Koy geçen sezon ortalama 2 reyting ile ilk 100 dizi arasında ilk 30 arasında kendisine yer buluyordu. Benim tahminim Adını Sen Koy yeni sezonda reytinglerini en az %30 artıtırarak 2.6 reyting ile ilk 20 arasında kendisine yer bulacaktır.

Dizimiz Adını Sen Koy’un 181. Bölüm’de kaç reyting aldığı 26 eylül salı günü 11:00’da belli olacak. O zaman kadar sizden Adını Sen Koy’un yeni sezona kaç reyting ile başlayacağını tahmin etmenizi istiyorum. Reyting doğru bilen ziyaretçimize de güzel bir hediye gönderelim.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir