Adını Sen Koy set ekibi yaklaşık bir haftadır çekimlere devam ediyor. Star Tv yeni sezonda izleyicisi karşısına çıkaracağı tüm dizilerinin yer alacağı bir yeni sezon tanıtımı çekecek. Bu genel tanıtımın yanında bir de Adını Sen Koy dizisi yeni sezon tanıtım fragmanı çekti. 23 ağustos çarşamba günü ise Şile’ye çekimler için gidildi.

Bize gelen bilgiye göre Adını Sen Koy’un yeni sezon tanıtım fragmanı Kurban Bayramı sonucunda Star Tv ekranlarında izleyicisi karşısına çıkarılmaya başlanacak. Adını Sen Koy’un set ekibinden İzzet GÜNEŞ ise setten bir fotoğraf paylaştı. Aşağıda yer alan fotoğrafta bir özel yemek hazırlığı veya bir düğün hazırlığı olduğu görülüyor. Bilindiği üzere ilk sezon Ömer ve Zehra defalarca denemesine rağmen Zehra ile baş başa bir yemek yiyememişti.

Diğer taraftan bu hazırlık Koray ve Yasemin’in düğün hazırlığı da olabilir ancak bu düğün hazırlığı için çok erken bence. Ayrıca bu çekimler yeni sezon tanıtım fragmanı olduğu için bir düş veya hayal da olabilir. En önemlisi de set ekibi Şile de bulunan Yeşil Vadide sabaha kadar çekimlerin sürdüğü bilgisini de verdi. 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir